Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes az Ázsia Centerbe...

Érdemes az Ázsia Centerbe kimenni? Olcsóbb, minta többi kínai bolt a városban?

Figyelt kérdés

2016. márc. 30. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem érdemes ruhát kínaiban venni, mert gagyi a minősége, és nem olcsó, nem is beszélve arról, hogy a legtöbbje baromi ízléstelenül néz ki. Én a helyedben körülnéznék pár használt ruhaboltban, vagy ha mindenképp követni akarod a divatot, akkor közép-árkategóriás plázás üzletekben.
2016. márc. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem olcsóbb , ami színvonalasabb az meg azért drágább .
2016. márc. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha cipőt akarsz venni szerintem lehet megérné. Lehet jókat kifogni jó áron, csak sokat kell keresni a sok giccses, szegecses, stb között. Ruhát tényleg nem éri meg venni.
2016. márc. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit akarsz venni.

Én "játszóruhát" szoktam venni (olyan pólókat, nadrágokat) amikben itthon vagyok, vagy az erdőbe megyek bennük sétálni - amiért nem kár, ha tönkremegy.

Cipőt ne vegyél, mert 1-2 hónapot bírnak ki, és nincs csere meg garancia!

Nem olcsóbbak - sőt, picivel drágábbak, mert drága a bérleti díj, amit ki kell termelni.


Ha sok üzletet akarsz egy helyen, akkor vagy a Kőbányai bazárt, vagy a Sárkány-centert ajánlom.

Anyósom pld. a kőbányain vesz háztartási szereket, WC-papírt - átlag 30 - 40%kal olcsóbban mint a nagy üzletekben. De pld. van egy csokibevonatos banános desszert, amit ő nagyon szeret, és ott 300 - 350 Ft-ért szokta megvenni - az Auchanban minimum 700 Ft, de volt már 800 is.

Mi a Sárkányba szoktunk menni. DVD 45 Ft. A párom fehérneműt szokott venni, meg pld Oral-B fogselymet 500 Ft-ért az üzleti/ gyógyszertári 900 - 1000 Ft helyett.

Én pld. Rio Mare tonhalat ( 4 darabost) veszek rendszeresen, 1000 Ft-ért a máshol található 1700 - 2100 Ft-os ár helyett.

2016. márc. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem olcsóbb, talán még drágább is.

Egy-két apróbb dolog van ami olcsóbb, de mire kibuszozol vagy kiautózol már ugyanott vagy

2016. márc. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
jó hely
2021. jan. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!