Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron szerintetek okos dolog...

Nyáron szerintetek okos dolog 15 soros acélbetétesbe járkálni?

Figyelt kérdés
A meleg miatt kérdezem.
2010. ápr. 4. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Hát szerintem nem, nem praktikus nyárra.
2010. ápr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
nem éppen
2010. ápr. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Mindenki döntse el maga. Én surranóban szoktam lenni télen-nyáron, de ha csak addig veszed fel, amíg utcán vagy, otthon mezítláb közlekedsz, semmi bajod nem lesz... csak normális, nem nejlon zoknit kell húzni alá meg gyakran fürdeni.

Az acélbetkósról nem tudok mit mondani, nekem nincs, szóval... :D


L,19

2010. ápr. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van acélbetétesem, de én csak télen, és csakis hóesés környékén húzom fel. Különben iszonyatosan meleg, és bebüdösödik, hiába a sok belefújós spray.

Szóval szerintem hülyeség nyáron is abba járni. Ha koncert van, esetleg felveszem, de akkor se mindig.

Nyáron inkább szandálban járok. Mivel elég fiús lány vagyok és nem is állnak jól nekem a kifejezetten lányos cuccok, inkább a vagányabbak, ezért egy uniszex szandálom van, az strapabíró is, szellőzik is, jól is néz ki. :)

2010. ápr. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
tudod jól a választ szerintem, ha már így kérdezed. minek? 50 fok lesz, de ha nagyon trendi akarsz maradni, akkor vegyél egy converse-t...
2010. ápr. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem :S Rohadt meleg lehet benne.
2010. ápr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem is 15 soros acélbetétesem van. nyáron inkább tornacipőt hordok, de fesztiválokra probléma nélkül felveszem, egyáltalán nem meleg. télen meg legalább 3 zoknit kell felvennem hozzá, h ne fázzon a lábam.
2010. ápr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

hát,legfeljebb poros fesztiválokon,akkor is nem befűzve..

nehogy befűzd,mert belerohadsz!!!Saját tapasztalat!

2010. ápr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Esős, sáros időben, meg koncerteken szerintem tökjó, ötven fokban viszont nem a legjobb választás :/
2010. ápr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam 4 évszakos viselet az acélbetkós. Nagyon szeretem, nekem nem szokott nyáron belefülledni a lábam, nem is lesz büdös stb stb.

20/L

2010. ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!