Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem új nadrágokat. Kimossam...

Vettem új nadrágokat. Kimossam mielőtt felvenném?

Figyelt kérdés
Többször hallottam már, hogy az új ruhákat ki kell mosni, mert esetleg ártalmas anyagokkal vannak lekezelve, hogy ne sérüljenek...vagy esetleg a mosás többet árt az anyagnak, és nem érdemes kimosni?

2016. ápr. 3. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes kimosni?Akkor a későbbiekben sem szándékozod mosni vagy mi?

Én minden cuccot kimosok vásárlás után,egyrészt a lehetséges káros anyagok miatt,másrészt gondolj bele,hányan próbálhatták már fel előtted...

2016. ápr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
megmondom őszintén: én a nadrágokat nem szoktam kimosni az első használat előtt. ez van.
2016. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Én mindig kimosok mindent, mielőtt felvenném.
2016. ápr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Mindig kimosok minden új ruhadarabot. Sose tudni, ki próbálta fel előttem, sőt újabban divat, hogy megvesznek valamit, hordják 1-2 alkalommal, majd visszaviszik. Nyilván az ilyen cuccok mosás nélkül kerülnek vissza a polcra.

Az utolsó mondatodat remélem nem gondoltad komolyan...

2016. ápr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Én is kimosok minden frissen vásárolt ruhát mielőtt először felveszem.
2016. ápr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Te sem dolgoztál még boltban/raktárban. Mekkora mocsokban tartják a ruhákat... van ami ott áll hónapokig, közbe ezerszer végigfogdossák pakolgatják. Már emiatt is ki kell mosni. Meg amiket előttem írtak.
2016. ápr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen! Én is minden egyes ruhadarabot kimosok, amit megvásárolok. Kitudja előtted milyen retek ember próbálta fel.
2016. ápr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam, csak ha látom rajta, hogy próbálgatva volt. Ha olyan nadrágot veszek meg, ami a kupac alján volt, és alig lehet széthajtani, annyira használaton kívüli, akkor azt hozom el. Amúgy nagyon szeretem pl. a farmerok "új" szagát, ami a mosással elveszik. Turkálós cuccot nyilván kimosom.
2016. ápr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én csak akkor mosom ki, ha látszik rajta, vagy érezni a szagán hogy nem ártana. amúgy nem szoktam, nem is lett semmi bajom belőle soha, elvégre nem fehérnemű.
2016. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, végül meggyőztek a mosás-pártiak :)
2016. ápr. 4. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!