Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Birckenstock papucsok...

A Birckenstock papucsok tovább bírják mint a többi ilyen típusú papucs?

Figyelt kérdés
Van ez a szivacsos talpuk vagy milyen, és az nekem mindig elvékonyodik, leválik. De ezeket szeretem. Szóval, érdemes annyi sok pénzt kiadni vagy olyan mint az olcsóbb többi?

#papucs #gyógypapucs #birckenstock
2016. ápr. 3. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A műanyagra gondolsz? Az ennek is kopik, de leválni szerintem nem fog. Scholl-om volt korábban, azzal ugyanez volt, kopott valamennyit a talpa meg idővel megnyúlt a bőr, de legalább 5 évet bírt. Talpa egyiknek se esett le.
2016. ápr. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én erre gondoltam amit pirossal bekarikáztam:

[link]

Ez ilyen szivacsos vagy nem is tudom milyen anyag. Nekem ez a sarkamnál és a lábujjaimnál mindig elvékonyodik és leválik.

2016. ápr. 4. 13:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is arra gondoltam. Én még csak kb fél éve hordom az enyémet. Minimálisan kopott ez alatt az idő alatt, de biztosra veszem hogy fog kopni mert minden cipőtalp kopik. Leválni viszont szerintem nem fog. De hogy megér-e annyit amennyiért adják? Hááát... Én tök véletlen találtam egy vadi új darabot a cipőturiban, talán 2000Ft-ért, a benne lévő címke szerint meg az új ára 60 euró volt. Annyit nekem nem ért volna.
2016. ápr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos talán, most egy olyan cipőboltból veszek ahol van rá garancia. Mert a gyógypapucs boltokból ami szerintem bűzlik... vagy a kínai boltból... Majd én is nézegetem a turikban. Köszönöm a választ!
2016. ápr. 4. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!