Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek fel lehet venni...

Szerintetek fel lehet venni egy ilyen cipőt iskolába? Felétek milyen cipőket hordanak a lányok?

Figyelt kérdés

Vettem egy ilyen cipőt mert nekem nagyon megtetszett, imádom és már alig várom, hogy hordhassam (bár nekem még egy picit hideg van). Viszont a sulin kívül nem járok máshova, úgyhogy nem igazán van lehetőségem máshol hordani, márpedig szeretném, ha már egyszer megvettem. Ugyanakkor a lányok többsége sportcipőt, slip on-t és ezekhez hasonló cipőket hord ezért nem tudom, hogy mennyire néznének ki vagy, hogy egyáltalán fel "lehet-e" venni egy ilyen cipőt suliba. Mármint, nyilván nem tiltja meg senki és nekem kell, hogy tetsszen, de azért nem akarom, hogy emiatt megszóljanak vagy ilyesmi. Amúgy suliba tavasszal balerinákat szoktam hordani, tehát nem vagyok az a sportos stílusú lány, de ilyen színben nem találtam lapos talpú, csinosabb cipőt (legalábbis olyat, ami tetszett volna) és ezt most sok ruhámmal tudnám hordani.


[link]


2016. ápr. 3. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan felveheted, nagyon csinos cipő.
2016. ápr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Miért ne lehetne?

Egyszerű csinos cipő.

Magyarországal illetve az emberekkel akik ott élnek az a baj,hogy ha neked van ilyen nekem nincs akkor kinézlek kinevetlek...

Rossz szokás.Engem még az sem érintene rosszul ha az iskola társam strandpacskerban jönne...

2016. ápr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan felveheted :)
2016. ápr. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Engem sem szokott foglalkoztatni, hogy ki mit visel (bár, ha valamije tetszik, akkor azt megnézem:) ), de már többször fültanúja voltam, olyan beszélgetéseknek, amikor valakit az öltözéke miatt beszéltek ki. Szerintem is hülyeség mert mindenkinek megvan a saját ízlése, aminek megfelelően öltözködik és ezt nem másoknak kell megszabni, de azért nem szeretném, hogy tényleg leszóljanak emiatt vagy mutogassanak rám.

2016. ápr. 3. 23:04
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Mivel vennéd fel amúgy? Csak mert egy farmergatyával annyira nem tudom elképzelni...
2016. ápr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Egy ilyen cipőhöz a nőiesebb ruhadarabok passzolnak inkább: valami nem farmer anyagú nadrág, esetleg szoknya/egyberuha. Szoktál ilyesmiket hordani?
2016. ápr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
szerintem simán fel lehet. mondjuk az más kérdés, hogy én nagyon csúnyának tartom és inkább 40-es nőkön tudom elképzelni, nem fiatal lányokon..
2016. ápr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%

Nyugodtan hordjad ez legalabb noi cipo es elegans!

Van egy ket elvetemult aki ferfi cipobe rohogteti magat...

Neked legalabb jo az izlesed! Ritka az ilyen lany..

2016. ápr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy felveheted, és szinte bármivel (na jó, melegítővel inkább ne, de nem hinném, hogy ilyesmire vetemednél :D)

Egyébként szerintem is nagyon ronda, de nem nekem kell hordanom, senkire nem szólnék egy rossz szót se emiatt :)

2016. ápr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!