Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Igaz, hogy a gazdag emberek...

Igaz, hogy a gazdag emberek is hordanak replika órát az alábbiak miatt?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm azt mondta, hogy a gazdag emberek, mielőtt megvennének mondjuk egy többmilliós Hublot vagy Breitling, stb órát, előtte megveszik 100e körüli összegért annak az órának a nagyon jóminőségű 1:1 másolatát azért, hogy szokják, hordják az órát, hogy eldöntsék, hogy hordva tetszik-e nekik, még mielőtt többmilliót kifizetnek az eredetire.

2016. ápr. 3. 10:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez hülyeség:D lehet, hogy egy valaki így csinálja, de nem hinném, hogy ez lenne az általános.
2016. ápr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki tobbmilliot kifizet egy oraert, az biztosan nem fog hamisitvanyt hordani egy percig sem. Ha nem tetszik, eladja vagy inkabb eladatja az embereivel. Az ilyen emberek nem 'sporolnak' ilyen modon...
2016. ápr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Gazdagokat ismerek, de nem milliós cuccokat hordanak, viszont még ők sem vennének semmiféle replikát. Cikinek tartják, ahogy a legtöbb divatcuccot is, pl nem járnának szaggatott gatyában sem, mert az a kisemberek divatja, a replikák is azoknak valók, kétlem hogy gazdag ember ilyet venne.
2016. ápr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ácsi, nem a 15-20.000 Ft-os full gagyi másolatkoról van szó, ahol még a mutató is visszafele megy, hanem 1:1-es 100-150e Ft-os nagyon fullos másolatkoról, amiről egy órás sem mondaná meg, hogy nem eredeti, amíg ki nem nyitja és meg nem nézi a belsejét.


A szakadt farmert végképp nem értem hogy jön ide...??

2016. ápr. 3. 14:14
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek valakit, akinek 3 milliós Rolex órája van. Nem, nem hordott előtte replikát. Ami amúgy nagyon gáz. Véleményem szerint vannak 50.000-100.000 Ft-ért is nagyon jó minőségű, MÁRKÁS órák, amik nem utánzatok. Szóval a replika legyen az 1000 vagy 100.000 Ft-os nagyon ciki. Igaz csak pár embert ismerek ilyen körökből, de aki megteheti, hogy annyi pénzért órát vesz, nem vesz másikat, h "szokja" az eredetit. Pont elég, hogy felpróbálják, méretre igazíttatják a boltban. Ha nem jönne be, vesz másikat, kicserélteti.
2016. ápr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Apámnak elég sok gazdag haverja/ismerőse van, mesélt pár elképesztő dolgot róluk, de ilyent még nem hallottam :D , de szerintem is marhaság. Aki olyan gazdag, hogy ilyen drága órát megengedhet magának, az nem fog "szöszölni" hónapokat másolattal, megveszi egyből az eredetit, elvégre nem okoz gondot neki anyagilag.


Amúgy meg ilyen másolatokat szerintem olyanok vesznek, akik gazdagabbnak akarnak tűnni (ami elég nevetséges) :).

2016. ápr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6: Aki gazdag, az nem azért az, mert ész nélkül szórja a pénzét.

Attól mert valaki ki tud 1+ millió Ft fizetni egy órára, még simán lehet, hogy szeretné a vásárlás előtt kipróbálni, hogy "passzolnak-e" egymáshoz az órával.

Olyan ez, mint ha valaki pl egy 10-20 milliós kocsit a megvásárlás előtt azért minimum elvisz egy hétvégére kipróbálni.

Csakhát ugye óránál nincs ilyen lehetőség, így marad a másolat.

Úgyhogy szerintem abszolút reális.

Azt meg csak a prolik gondolják, hogy a gazdagok ész nélkül szórják a pénzt.

2016. ápr. 3. 17:40
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem csak te találtad ki? Nekem úgy hangzik.
2016. ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Páromnak van ilyen kategóriába tartozó órája, sőt, a környezetünkben nagyon sok embernek! Mi sem vettünk, és ők sem vettek előtte replikát.

Ezekben a körökben pedig nagyon ciki is lenne, ha kiderül, hogy valaki hamisítványt hord. Ha tetszik az adott óra, megveszi aki megteheti, és kész. Az üzletben fel lehet próbálni, és eldönteni, hogy tetszik-e vagy sem.

Ez egy nagy butaság, amit írtál kérdező! Hamisítványt - mint már írták is - az hord, aki többet akar mutatni, mint ami valójában van neki. Egy megbeszélésen pedig első amit két férfi megnéz a másikon, az az óra. Ha kiszúrja az egyik, hogy a másikon hamisítvány van, egyből képmutatónak tartja, és nem fog vele üzletet kötni, mivel úgy értékeli, hogy többnek mutatja magát az az ember, mint aki valójában. Ergo lehet hazudik az elért dolgairól, munkájáról, kapcsolatairól.

2016. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fogja a replikával megtapasztalni az igazi órát, mert a másolat sosem lesz 100%-ig eredeti.
2016. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!