Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy bírja ki némelyik csaj...

Hogy bírja ki némelyik csaj ilyen melegben térdig érő fekete csizmákban?

Figyelt kérdés
Ma több lányon is láttam csizmát, és nem csak tavaszi lyukacsosat vagy bokacsizmát, hanem rendes téli hosszúszárút. Oké, hogy jól néz ki egy miniszoknyával, de nem bolondulnak meg benne a melegtől? Nekem már a sportcipő is sok volt, most egész nap csizmában rohadni, tényleg megéri nekik ennyit szenvedni a szépségért?

2016. ápr. 4. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekik megéri, azért veszik fel.
2016. ápr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező,Te hol laksz?

Vagy vmi sztriptizbárban dolgozol?

Én sehol se láttam ma se térdig érő,se combcsizmában senkit!

2016. ápr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szegeden élek, ha olyan nagyon fontos, itt ma úgy tizenöt-húsz csizmást láttam, pedig nem rohangáltam egész nap a városban!
2016. ápr. 4. 19:57
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Van akinek nincs melege ilyesmiben, én is így vagyok ezzel. A lábam sose izzad, sosincs melege, sőt, inkább fázik állandóan, biztos a rossz vérkeringés... Nem azt mondom hogy mindenki így van ezzel aki csizmát hord melegben... de nyilván aki így öltözik fel az nem szenved ebben. Nem értem páran miért csodálkoznak idegenek öltözködésén... mindenki azt vesz fel amit akar, ő dolga.
2016. ápr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

4-es válaszoló! A kérdező csodálkozása szerintem jogos. Ez ma nekem is átfutott a fejemen többször, mikor csizmás lánykákat láttam, hogy mennyire fülledhetnek be benne.


Itt nem az van, hogy valaki, akinek rossz a keringése az most a meleg ellenére csizmában volt, hanem hogy rengeteg lány még akarja hordani a tavaszi csizmás összeállításait, és nem érdekli, hogy 25-26 fok van ő akkor is fölveszi. Tulajdonképpen divatolásból rohasztják a lábuk szerintem, mert ha egyszer tavaszi csizmás szettet akarnak hordani, akkor nem a hőmérőt, hanem a naptárt nézik.


Van egy olyan érzésem, hogy mondjuk hiába lesz májusban ennél hűvösebb akkor már a most csizmások is kis papucsban fognak szaladgálni, mert nehogy már májusban csizmát vegyen, de április szerintük még belefér. Tipikusan a nem a hőmérséklethez, hanem a divathoz meg a naptárhoz öltözködés esete az ilyen.

2016. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A női ruházkodás és az időjárás között nincs összefüggés. Simán elmászkálnak télen rövid naciban harisnyával, meg 10 évesnek való kabátkával kilógó derékkal, máskor miniszoknya nagykabáttal, trikó hosszú farmergatyával, strandpapucs 10 fokban stb.

Általában amikor reggel dilemmáznak a szekrény előtt, semmi fogalmuk és információjuk nincs az aznapi (várható) időjárásról és nem is érdekli őket. Akinek esetleg mégis számít ez egy kicsit, annak is max annyi a tudása, hogy tegnap amilyen idő volt, olyan lesz ma is.

2016. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!