Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudnék egyszerű hosszúu...

Honnan tudnék egyszerű hosszúujjú fekete bolerót venni nem horror áron?

Figyelt kérdés

Egy ilyen, faéknél is egyszerűbb, teljesen alap bolerót szeretnék venni

[link] (eltekintve a vállán lévő felgyűréstől, szóval tényleg a legalapabb legalapabbja)

Viszont néztem neten H&M oldalán, 3 kínaiba is bementem, és vagy jó a szabása de van hupikék, rózsaszín és libaf**zöld, vagy rövidujjú, pufi ujjú, vagy fodros, vagy galléros, vagy valami csillogó gagyi anyagból van, vagy csipkés, vagy strasszos, vagy valami egyéb "dekoráció", de sima, fekete, hosszúujjú pamut/műszálas passzentos boleró vagy nincs, vagy 3-4 ezret elkérnek érte ami szerintem sok egy teljesen basic ruhadarabért amit kínaiban egy ezresért hozzám vágnának (HA LENNE).


2016. ápr. 4. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kínaikban mindig láttam ilyen egyszerűt és feketét. Néha nincs kirakva, vagy épp elfogyott, kérdezd az eladót ha más színben látsz olyat ami kéne. Esetleg rendelj netről, tuti találsz valahol. Ebay, stb.
2016. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

New Yorkerben szokott lenni hasonló.


Amúgy sosem értettem miért sokkoló egy hosszú ujjú ruhadarabért 3-4.000 ft-ot elkérni. Ha egyszer belegondolnál mennyi az anyagár, munka vele + marketing és szállítmányozás, csomagolás, akkor mindjárt rájönnél, hogy teljesen reális ár. Persze Magyarországon az a felfogás, hogy legyen minden 500 ft-ért csúcsminőség ugye...

2016. ápr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy rendes felsőért még simán megértem a 3-4 ezret de ennek fele annyi az anyagmennyisége, plusz nem csúcsminőség kéne, tényleg csak arra venném hogy levágom az ujját nekem tetsző hosszra és rákapom egy trikóra hogy suliban ne szóljanak érte ha a 25 fokban nincs kedvem pulcsit venni a kedvenc trikómra.
2016. ápr. 4. 20:13
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, az 5. kínaiban szereztem.
2016. ápr. 5. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!