Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok tanácsot adni, Én...

Tudnátok tanácsot adni, Én egy vékony csaj vagyok, és nem merek rövidnadrágot, se szoknyát, rövidujupolot, ami nagyon tapad fölsöt felvenni mert félek hogy kinevetnek hogy, hogy áll rajtam, tudnátok abba segíteni hogy milyen ruhadarabot vegyek fel?

Figyelt kérdés

#öltözködés #vékonyaknak
2016. ápr. 4. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon vekony vagy? Vagy csak atlagos?
2016. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Ugyan miért nevetne ki bárki is ha normális ruhadarabokat hordasz, évszaknak megfelelően? Inkább az a fura ha és vicces ha valaki hosszúban van nyáron mondjuk. Amúgy meg sose másokkal kell foglalkozni, hanem azzal hogy te mit akarsz. Mások le se tojják mi van rajtad... nem azt lesi mindenki ugyanis.
2016. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Hàt ja,tényleg ne gyötrõdj ezen, kàr,màs is vékony és hord rövidet, passzost stb.
2016. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit sem szégyellned! Nekem pont, hogy a vékony tetszik és lényegében bármilyen ruha jól áll rajtuk, szerintem.

Senki se fog kinevetni, még ilyennel nem találkoztam, viszont az ellenkezőjével igen: Egy elhízott ember felvesz kb 2 mérettel kisebb ruhát / nem éppen neki kitalált ruhadarabot és hát a háj... nem túl esztétikus :/


Inkább örülj, hogy vékony vagy! :)

2016. ápr. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!