Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Női ingen a felső gombok?

Női ingen a felső gombok?

Figyelt kérdés

minek vannak? Úgyse gombolják be őket.

Meg a kis hónaljmelegítő kabátkáikon, ahol az ujj 2x hosszabb, mint az egész kabát, gomb és cipzár? Egy 10 éves, ha felvenné, rajta se érne össze.


2016. ápr. 4. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Az én ingeimen alapból nincs felül gomb. Remélem most megnyugodtál.
2016. ápr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ~OnLány~ ***** válasza:
91%

[link]


[link]


[link]


[link] Főleg láncokkal együtt is hordják,mint ezen a képen is.


[link] Meg itt.


Milyen az a hónaljmelegítő kabát??

2016. ápr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Mert a te ingeden miért vannak gombok? :D
2016. ápr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hónaljmelegítők:

[link]

[link]

2016. ápr. 5. 20:28
 5/6 Dolli1993 ***** válasza:

"Hónaljmelegítő" kabátka pl. azoknak jó, akik alacsonyak, és nem áll jól nekik a hosszított fazonú kabát. A női ingen pedig azért vannak a felső gombok, mert akármilyen hihetetlen számodra, vannak, akik begombolják nyakig, mert gallérja is van, és pont az a fazon lényege. Na meg vannak, akik betűrik a nadrágba, és úgy jobban áll mindenkinek.


De nem úgy fogunk öltözni, ahogy neked tetszik. Pont.

2016. ápr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát pedig nekem más elméletem van rá.

A mai csajok többsége annyira gebe (mint pl az első képen is itt kettővel feljebb), hogy egy normál (amit te nem tudom miért nevezel hosszítottnak) méretű kabát egyből "meg is mutatná" ezt. Ezért valahogy próbálják hozni a kb 1:1 oldalarányt és mivel vállban mégis hülyén nézne ki a plusz 10-10 centi oldalra, marad az óvodás méretű hossz.

Az öves ruháknál is ez van, manapság már kb a cici alatt kötik meg az övet, de a könyékvonal a minimum.

2016. ápr. 6. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!