Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Újabban miért hordanak sportci...

Újabban miért hordanak sportcipőt, edzőcipőt nejlonharisnyával? Milyen divat ez, mi a jó benne?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban látom, hogy a sportcipőt, edzőcipőt és hasonlót, amit egyébként zoknival szokás hordani, nejlonharisnyával húzzák fel a nők. Testszínű és fekete harisnyával egyaránt előfordul. Általában hosszú nadrággal hordják így. Miért jó így?

2016. ápr. 6. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Mert a harisnya melegít is. :)
2016. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Én még egyszer se láttam ilyen kombinációt.
2016. ápr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Én sem láttam még ilyet..
2016. ápr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Nincs abban semmi fura, én férfiként is régóta hordok amikor jobb lesz az idő és lehet sportos cipőkbe járni, kényelmesebb is. Vékony ezért nem melegszik benne úgy a láb, a nőknek nem izzadós annyira a lábuk, ezért fölösleges vastagabb zokni, de tényleg jobb érzés a lábnak, de futásra nem jó nyilván.
2016. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy nem láttatok, mert elég gyakori.

Úgy 5-6 éve még csak a 60+ korosztályon láttam, mostanában viszont huszonéveseken is.

2016. ápr. 6. 18:35
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Mert nem feltűnő, testszínűket hordanak és gyakran a boka se látszik, akkor úgy nem feltűnő, vagy akkor ha ülsz valahol és bámulsz a cipőkre és úgy észreveszed vagy ha valahol leveszik a cipőt és úgy látszik. Én már tini koromban hordtam, anyámat leszámítva senki nem furcsállta, akinek a nylonzokni-harisnya jobb, az azt hordja.
2016. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Sokan hotdanak elég végignézni a metrön. Ez miért baj?
2016. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9%
Nekem inkább az a furcsa, hogy csak nőkön látni, olyan ez, hogy ha senki nem hordja, akkor én se,vagy csak kevéstől eltekintve, pedig tényleg jobb, sőt én otthon is ezt hordom, mert normál zoknikba melege van a lábamnak.
2016. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én pl. hülyét kapok ha véletlenül nem marad más csak műszálas zokni, annyira utálom hordani. A legtöbbet már kidobáltam de még akad egy-kettő. Ezért nem tudnám elképzelni a harisnyát sem és ezért nem értem, hogy miért jó így sportcipőt viselni.

Ezenkívül szürreálisnak tartom: ahogy magassarkút, körömcipőt sem szokás sportzoknival (sőt egyáltalán zoknival) hordani, úgy a sportcipőnél is furcsa a harisnya.

2016. ápr. 7. 23:04
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálam ez nem "újabban" van. Én télen is magas den számú harisnyát/térd vagy bokazpknit hordok. Nekem kényelmesebb, nem gyűrődik össze a talpamon és így nem töri fel a talpam.
2016. ápr. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!