Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Ment valaki közületek a...

Fiúk! Ment valaki közületek a napokban rövidgatyában suliba vagy melóhelyre?

Figyelt kérdés
Holnap még meleg lesz. Tervezi valaki, hogy rövidgatyában lesz egész nap?

2016. ápr. 6. 17:54
 1/8 anonim válasza:
0%
Nem, mert hülyének néznek. Annyira azért még nincs meleg hogy mindenáron rövidgatyát vegyen az ember.
2016. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt van vagy 20 fok minimum. Csomóan járnak abban, köztük én is.
2016. ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
10%
Ilyenkor még piperkőc szezon van, azok vetkőznek le akik mutogatni akarják magukat vagy a tetoválásaikat.
2016. ápr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as! Vagy akinek szimplán melege van! Itt délután a városban volt 27 fok! Ez bár nem kánikula, de simán megvan koranyári időnek, ha nyáron van nappal 25 és egy rakás ember rövidgatyázik, az senkit se zavar, de áprilisban botrány! épp ez jött elő csak fordított előjellel, egy másik kérdésnél, hogy mondván április van még néhány lány mindig csizmában meg bőrdzsekiben szaladgál, szerinted mégis melyik a normálisabb 27 fokban nyáriasan vagy 27 fokban téliesen öltözködni?
2016. ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
Hogy melyik a normálisabb? Nálam egyik sem. Vékonyabb anyagú hosszú nadrág, és ugyanilyen tulajdonságokkal rendelkező cipzáros felső. Nem csak a két végletben kell gondolkodni.
2016. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát én mindig inkább hidegtűrő és meleget nehezen viselő ember voltam. Simán volt 20 fok minimum, de inkább több, meg közvetlen napfény. Alig vártam, hogy nap végére a télről itt maradt zárt cipőt meg a 3 réteg ruhát ledobjam. Másnap élvezet volt a szandál meg a rövidgatya. Reggel is kellemesen volt csak hűvös.


Mellesleg nincs se tetkóm, és lesz^rom, ki néz meg, utcán vagy melóhelyen, van barátnőm :P

2016. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, én is rövidnadrágban voltam, mint sokan mások ebben a nyárias melegben. :)
2016. ápr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van tetoválásom, de azok pólóban és hosszúnadrágban is bőven látszódnak, nyilván nem mutogatni akartam őket pluszban. Azért húztam rövidnadrágot, hogy ne dögöljek meg a melegben. 20 fok fölött számomra már elkezd kellemetlennel értődni az idő. Szerdán rövidnadrág pólóval. Csütörtökön és pénteken ujjatlant viseltem hosszúnadrággal.
2016. ápr. 10. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!