Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok visszavinni ruhat 1...

Szoktatok visszavinni ruhat 1 hordas után? Olyan helyre ahol visszaveszik. Inditex. Bershka stb. nem tűnik fel ha havi 1x megcsinalom ezt?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 6. 23:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Hát az azért elég feltűnő,ha minden hónapban vissza viszel egy ruhát pl a Bershkaba.
2016. ápr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

És ezt miért is csinálnád?

Fel fog tűnni nekik.

2016. ápr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem szoktam. Nagyon gáz szerintem. Feltűnik, hidd el.
2016. ápr. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Nem, mert undorító dolog.

Egyrészt azért, mert megveszed az adott darabot, felveszed mosás nélkül.

Beleizzadsz, majd visszaviszed, h bocsi, mégse tetszik. (Nyilván itt se mosod ki, hiszen öblítő illattal nem veszik vissza)

A boltban ezután kikerül a többi közé teljes áron, hogy mi, normális emberek megvegyük.

Te szeretsz olyan cuccot felpróbálni/megvenni, amibe más előtted már beleizzadt? Én nem. Még akkor se, ha a boltból megy a mosógépembe.

2016. ápr. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
te suttyó proli, ne legyél már ennyire szánalmas, úristen.. egyszer fordult velem elő, hogy pl. berskhákba visszavittem egy cipőt mert már 10 perc után szarrá törte a lábam, de ilyenkor általában nem adják vissza a pénzt, csak levásárolhatod. de szerintem ha rádnéznek és látják, mekkora suttyó vagy, vissza sem veszik.
2016. ápr. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem és elmegy a kedvem a vásárlástól, ha arra gondolok, hogy egy más által már hordott ruhát veszek meg újként (pedig szoktam turizni is). Gusztustalannak és igénytelennek tartom, aki ilyet csinál.
2016. ápr. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Soha nem csináltam még ilyent, és nem is fogok, mert nem vagyok ekkora surmó :). Itt gykn már olvastam párszor, hogy van olyan üzlet, ahol már meg is szagolják a visszavitt ruhát :D, szerintem ez jogos, remélhetőleg nem veszik majd vissza az összeizzadt, deófoltos ruháidat :).
2016. ápr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem telik rá, nem vásárolsz, te proli. Ennyi.
2016. ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%

2-es vagyok.

Még mindig nem értem, hogy ezt miért csinálnád? Mire lenne jó?!

2016. ápr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hogy minden bulin új ruhában másikban pompázzak. Pár órát viselem csak. Havi 1x. Eddig Bershkaba és Zaraba voltam 1-2x.nem volt semmi dráma.csak nem tudom emlékeznek e rám. Esetleg még milyen ilyen üzletek vannak? Stradiba még nem talaltam olyat ami tetszik pedig lattam ott is visszaveszik. H&m ruhak prolisak azok se tetszenek.tallyba vajon visszaveszik?
2016. ápr. 7. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!