Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fitness sport gatyához milyen...

Fitness sport gatyához milyen felső illik?

Figyelt kérdés

Vettem egy igen jó sportos cica gatya félét..elég jó alakom is van így kiemeli azt amit ki kell , sőt lehet még kicsit túl vékony is vagyok , de sok helyen hallottam hogy nem ajánlatos rövid tapados poloval ezt fel venni , pedig nagyon jol áll azzal..mivel nincs mit takargatnom...szerintetek mivel érdemes fel venni?


16/L



2016. ápr. 9. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Én ha csak elszaladok boltba de nem nagy bevásárlást tartok hétvégente általában a fekete Nike sport nadrágomban szoktam menni,mivel eddig nem nagyon voltak jó idők picit bővebb stílusú pulcsikkal hordtam,vagy pedig picit lazább pólókkal.Majdnem feszülős de van egy kis lazaság benne. :)
2016. ápr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

En pedig ha feszes gatyoban vagyok akkor fellul is feszul a folso mert szerintem ugy passzol a ketto es jobb az osszahtas..

L/30

2016. ápr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Nézd meg Rubint Rella instagram oldalát nála is láttam pár ilyen feszes sport naci kombinációt,nekem nagyon tetszenek. :)
2016. ápr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. ápr. 9. 21:51
 5/11 anonim ***** válasza:
A fitness nadrágok más anyagból vannak készítve, mint a hagyományos cicanadrág. Nem lenne valami kellemes hosszú trikóban edzeni...próbáld ki tükör előtt, hogy ha leguggolsz, átlátszik-e a bugyi. Ha nem akkor simán felveheted rövidebb felsővel is.
2016. ápr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
egyszerűbb, ha kisestélyiben edzel, bammeg... -.-
2016. ápr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Testhez tapadó atlétatrikót vennék hozzá. Itt találsz egy csomót: [link]
2016. ápr. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, viszont én nem csak edzeni használnám hanem rendes utcai viseletként
2016. ápr. 10. 08:59
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Akármivel felveheted, amiben kényelmesen érzed magad :)
2016. ápr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

5!

Nekem teljes egeszeben attetszo a nacim es nem erdekel mert bugyi nelkul ugy sem veszem fel.

Es minnel vekonyabb es nejlonbol van annal kenyelmesebb.

2016. ápr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!