Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kellene ezekkel a méretekkel...

Kellene ezekkel a méretekkel melltartót hordanom? Ha igen, mekkorát?

Figyelt kérdés

Mell alatt:69-70 cm

Mellbőség:74 cm


Már lassan 2 éve hordok toppot és már kicsit kezd szorítani...



2016. ápr. 11. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél nagyobb topot. Nem kell még melltartó, nincs is ilyen kicsi, max gyerekmelltartóból. De a top kényelmesebb azoknál.
2016. ápr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak egy méretben létezik top, vegyél nagyobbat. Melltartó még nagy lenne.
2016. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

De amúgy xl-es van, kerestem nagyobbat de nem találtam... De lehet, hogy el van méretezve és eredetileg kisebb...

Ez egyébként érdekes, mert most láttam pár perce egy kérdést kiírva (másik oldalon) , aki kisebb méretekkel rendelkezett, mint én és neki meg melltartót ajánlottak :-D

2016. ápr. 11. 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Az fura, ha jól írtad a méreteid ide akkor a mell alatt és mell közti különbség nálad 4-5 cm, a legkisebb melltartó esetében pedig 12 cm a különbség. Tehát neked nagyon nagy lenne a legkisebb is.

Az xl-es topot sem értem, mert a te méreted kb S lenne. Persze ha kínaiban vásárolsz mondjuk az megint más. Ott a nagy méret is kicsi általában.

2016. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mégegyszer! És utolsó, a mai világban már szinte minden kínai, de értem mit szeretnél mondani ;-)

Mindenkinek ment a zöld kéz

2016. ápr. 12. 18:30
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

65AA melltartó nekem is ilyen van

12/L

2016. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!