Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma anyukám mondta, hogy venne...

Ma anyukám mondta, hogy venne egy új cipőt magának és kérdezte tőlem, hogy mi az ami mostanában úgymond "divatos"?

Figyelt kérdés
40 éves, de ahoz képest fiatalos stílusa van. Én például az új Puma Suede-re gondoltam. De ezen kívűl nem nagyon tudtam többet mondani, úgyhogy Cipőszakértők, nagyon megköszönném ha írnátok még pár tippet. :) További szép estét nektek! :)

2016. ápr. 11. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

szerintem ennyi idősen olyan cipőt ne hordjon, ami 20 évnél idősebb emberekhez már nem illik, attól még, hogy ez a "divat", eléggé ízléstelen, és egyáltalán nem nőies, maximum ha felvesz hozzá egy blézert, de még úgy se.

hiába divat a hosszú csillogós műköröm, a koptatott farmer, a cicanadrág, egyik sem néz ki jól.

egyébként mire kell neki? mert ha lejárni az edzőterembe, akkor jó lesz ez is, de ha csak úgy járkálni akar benne, pl dolgozni (és nem edzőteremben dolgozik), akkor én biztosan valami szép bőrcipőt, esetleg rövid szárú csizmát vennék akkora sarokkal, amiben még kényelmesen lehet járni, vagy valami szép és egyszerű (dísz és csicsa nélküli) fűzős félcipőt (szintén bőrből), egyszínűt, barnát vagy feketét, de semmiképpen sem fehéret, rózsaszínt, pirosat, sárgát kéket, vagy élénkzöldet.

persze így elég nehéz akármit is mondani, hogy nem ismerem, és nem látom, milyen ruhákban jár, mennyit ad magára, milyen az ízlése, de nekem az a véleményem, hogy egy nő járjon nőies, elegáns ruhákban.

2016. ápr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 elwera ***** válasza:
Szerintem valami légáteresztő, lélegző cipőt kéne keresni, nyáron az jobb érzés, mintha nem is lenne a lábon semmi.
2016. ápr. 12. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha sportcipőt akar, akkor jó az a Puma szerintem. Nem látom be, hogy 40 évesen miért ne lehetne ilyet hordani? Nem csak edzőterembe meg dolgozni járnak az emberek.

A sliponok is jók, lehet lazább, csinosabb is.

De jók még a loaferek is szerintem.Ezeket is jól ki lehet használni.

Kérdés milyen cipőt akár hova akarja hordani.

2016. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!