Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a márkája és "neve" ennek...

Mi a márkája és "neve" ennek az órának? Hol lehet kapni? Link a leírásban.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Régóta szeretném megtudni, hogy a lányon látható órának mi a "neve". Ha tudtok, akkor csatoljatok linket is, köszönöm! :)


[link]



2016. ápr. 11. 21:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Közben keresgéltem. Lehetséges, hogy ez az óra az? [link]
2016. ápr. 11. 21:32
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez lehet az, legalábbis a "fazon" megegyezik
2016. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. ápr. 11. 21:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen ezaz,nekem is ilyenem van. :)
2016. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ohh, nagyon szépen köszönöm! Az lenne még a kérdésem, hogy a "cseppálló" pontosan mit is jelent? Szabad benne fürdeni, kezet mosni stb. vagy akkor megfeketedik? :) Bocsánat, csak ez lenne az első "komolyabb" órám (ha a gyermekkori hello kitty-s nem számítjuk bele :D) és kissé még tudatlan vagyok ebben a témában. :)
2016. ápr. 11. 22:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a fürdést még nem próbáltam benne,viszont kezet mosni és mosogatni simán benne maradok,nekem egyáltalán nem feketedett még meg,ugyanolyan szép állapotban van mint ahogyan vettem,pedig már egy jó fél éve strapálom. :)
2016. ápr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Sokat segítettél! Minden kérdésemre ez ügy kapcsán választ tudtál (tudtatok) adni! Mindenkinek ment a zöld pacsit! :) Már csak el kell döntenem, hogy hol fogom beszerezni ezt a szépséget. :D :)
2016. ápr. 11. 22:22
 8/10 A kérdező kommentje:
*pacsi
2016. ápr. 11. 22:22
 9/10 anonim ***** válasza:
e-bay tele van vele. párszáz forint
2016. ápr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A cseppálló a vízállóság legalacsonyabb fokozata, kb annyit jelent, hogy esőben is megnézheted, azt a pár cseppet kibírja. Persze szerencséd lehet, mint a válaszolónak itt, de az is csak az első elemcseréig fog tartani.

Ha valóban vízálló órát akarsz, akkor legalább 50M/5ATM/5BAR (ez mind ugyanazt jelenti) jelölésű órát vegyél.

2016. ápr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!