Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen öltözködésről (nadrágról)?

Figyelt kérdés
[link]

2016. ápr. 14. 20:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
14%
Tudom, hogy utcán a popókat mutogatni közönséges. De vállalom, hogy egy perverz pasi vagyok, aki oda van a formás fenekű lányokért. Számomra az a kritérium, hogy ha a popsihajlat kilátszik, akkor már elég rövid a nadrág. Különösen, ha egy crop-toppal veszi fel a lány, attól el tudok olvadni és nagyon szexinek tartom. Szeretem a merészen öltözködő lányokat. Nem vetem meg érte, hanem becsülöm a merészségéért és lazaságáért.
2016. ápr. 15. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
28%
Nyáron teljesen oké az ilyen, meleg van, igyekeznek az emberek minél szellősebben öltözni, nem tudom miért baj ez sokaknak.
2016. ápr. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
Myilván a 2 centin múlik, hogy nem kap éppen hőgutát, igaz utolsó?
2016. ápr. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Bevallom őszintén ha kanosan sétálok az utcán engem is felvidított , de lenyugodva tényleg ízléstelen :D
2016. ápr. 15. 19:09
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy képesek így rohangálni egyesek nyáron. Kb. olyan, mintha franciabugyiban lennének. Közönséges, és ízléstelen, bár a kanos pasikat biztos felvidítja.
2016. ápr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem izléses, de még elnézem, hogyha hibátlan alakja van a lánynak. Ha tökéletes lenne a testem, talán én is mutogatnám. De a legtöbb ilyet hordó lány nem ilyen. Plöttyedt, narancsbőrös seggekre senki sem kiváncsi.
2016. ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!