Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tudnék tenni melltartó...

Mit tudnék tenni melltartó ügyben?

Figyelt kérdés
13 vagyok és már van egykis mellem de apa(ő nevel egyedül) nem engedi, hogy melltartót vegyek. Nem akarom álandóan ezzel piszklni, de most már tényleg kéne, mit mondjak neki.

2016. ápr. 15. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
"Apa, tudom, hogy te sosem hordtál melltartót, viszont nekem fontos lenne. Már régebben is szerettem volna, emlékszel. Meg már van az összes barátnőmnek is. De nem csak azért szeretnék mert nekik van már. Tényleg, én már régebb óta gondolkozom rajta. Meg fehér ing alá már tényleg kéne. Érted." Nekem bevált, ráadásul úgy, hogy anya nem akarta engedi, de utána apa meggyőzte. Lehet még hangsúlyozni, azt is hogy valami szolidat szeretnél, meg nem kell segíteni, a kiválasztásban, ha nem akar.
2016. ápr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérj pénzt valamire és vegyél melltartót belőle. Nem kell ehhez engedély... főleg nem egy férfitól. Honnan is tudná mikor van neked szükséged rá...
2016. ápr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de sajnos még mindig nem engedi:(
2016. ápr. 16. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!