Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hord olyan szürke...

Miért hord olyan szürke nylonzoknit sok nő, ami nagyon elüt a cipőjétől, nadrágjától?

Figyelt kérdés
Sokszor látok ilyen szürke harisnyával hordani sötét színű, árnyalatú cipővel hordják, de a nadrágjukkal se passzol, csak kirívó.

2016. ápr. 16. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam ilyet. Testszínűt szoktak hordani.
2016. ápr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem mindenki, de gyakran látok.
2016. ápr. 16. 11:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent nálad a "nem passzol"? Mert sokaknak csak a monokróm összeállítás számít passzosnak.
2016. ápr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Miért kevered a passzol/passzos szókat?

Azt értem, hogy nem passzol, hogy sötét színű cipő/nadrághoz világos szürke harisnyát húznak, tökre kirívó.

2016. ápr. 16. 15:37
 5/10 anonim ***** válasza:

Szavakat, nem szókat.


Mit csinál? Passzol. Összeillik. Ige.

Milyen? Passzos. Összeillő. Melléknév.


Tudnál erről képet linkelni? Mert nem hiszem, hogy a fekete meg a szürke annyira elüt egymástól, szerintem nem egyre gondolunk.


Sötétet nem csak sötéttel, világosat nem csak világossal lehet hordani. Nem csak az passzol, ami egyszínű.

2016. ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát ezek után ne várd, hogy teljesítem a kívánságodat, kötekedj mással idióta.
2016. ápr. 16. 17:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem kötekedtem, csak megvédtem magam, mert nem kevertem az említett szavakat.


Tényleg érdekelne, mert először azt hittem, harisnyát írsz, de látom, hogy nadrágot is. Tudom, hogy van ilyen verzió, de nem hiszem, hogy olyan sok, nylonzoknit pedig - kifejezettem nylonból készült zoknit - vagy 20 éve nem láttam, akkor is anyám selejtezte a zoknis fiókját.

2016. ápr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert az esett épp a kezébe öltözködéskor, vagy épp így tetszik neki. Nem mindenki másoknak akar megfelelni... számomra már az is furcsa hogy valaki ezt figyeli idegeneken az utcán vagy bárhol. Észre nem venném.
2016. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még soha nem láttam ilyet. Testszínűt hordanak gyakran, esetleg feketét. De nem tudom elképzelni, hogy a szürke annyira elütne bármitől is... a szürke mindenhez megy.
2016. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még én sem láttam szürkét,csak testszínűt vagy feketét.
2016. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!