Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj ha egy férfi ruhatárának...

Baj ha egy férfi ruhatárának nagy része csak fekete vagy szürke ruhadarabokból áll?

Figyelt kérdés

Van pár ruhadarab pl. póló vagy rövidnagrágja ami elüt az említett színektől, viszont nagyon passzolnák hozzá.

Nincs valami stílus ami miatt oka lenne így öltözködni.

Kérdezte is tőlem hogy ez nem-e fura így, vagy nem nézem-e valami komor magába forduló embernek vagy.. ilyesmi.


2016. ápr. 16. 18:44
 1/5 anonim válasza:

Van akinek nagyon talal a fekete szin. Es a csajoknak is bejon. legalabbis nekem egy csavo talpig feketebe (vagy szurkevel kombinalva) nagyon vonzonak tunik.

Amugy nekem is van egy evfolyamtarsam, aki kizarolag fekete feherbe jar. de nala is inkabb a fekete dominal. Neki is jol all.

2016. ápr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rocker korszakomban még azt mondtam volna ez a tökéletes. De már úgy látom, hogy sokkal jobban néznek ki azok a pasik akik mernek színeket felvenni és változatosan öltözni. Érdekesebbek tőle, kevésbé unalmasak külsőre.
2016. ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így jár, aki papnak megy.
2016. ápr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak feketét hordok, de az unalmas jelző igen messze áll az öltözködési stílusomtól:)
2016. ápr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez mondható el a férfiról is egyébként.

Nagyon igényes, figyel magára, divatos és jól áll rajta minden ami szürke. Köszönöm a válaszokat.

2016. ápr. 17. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!