Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A plázás üzletek, ruhaboltok...

A plázás üzletek, ruhaboltok nyitva lesznek holnap (04.17. )?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 16. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:

A helyzet eléggé összetett.

A visszavont törvény alapján nyitva lehetnének.

De egyéb okokból csak úgy, ha a dolgozók is vállalják, akarják. És ez egyenként értendő. Tehát, ha van tíz eladó, az tíz akarat.

Hirtelen jött a változás, s nem lehetett időben ismertetni a dolgozókkal a beosztást.

2016. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,mivel túl hirtelen jött a legtöbb üzlet úgymond nem all készen a nyitásra.:/
2016. ápr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, és természetesen igazatok van :)

Ha valaki tud esetleg konkrétumot, továbbra is szívesen fogadom a válaszokat.

2016. ápr. 16. 23:08
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Konkrétan felmész a városodban lévő pláza honlapjára (ennek hiányában az ott lévő boltok honlapjára) és a nyitvatartás fül alatt megleled a választ. De lehet nem is kell addig menned, mert a címoldalon 36-os betűmérettel hirdetik.
2016. ápr. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Árkád Budapest nyitva lesz ma 10 órától...
2016. ápr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
elvileg az új nyitva tartást 7 nappal korábban be kell jelenteni. az én városomban pl ma csak a hiper tesco és az auchan van még nyitva, meg akik amúgy is nyitva voltak. aki nem tette meg időben a bejelentést az még nincs nyitva ma.
2016. ápr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Konkrétan az volt az első dolgom, hogy felmentem a pláza és az üzletek honlapjára, majd ezután a facebook oldalukra is, de semmi információt nem találtam, úgyhogy biztosíthatlak róla, hogy ez nem minden esetben igaz. Nem mindenki funkcionális analfabéta, aki itt kérdez :)

Megnéztem többet is, Westend, Aréna Plaza, Árkád Győr pl. tényleg nagy betűkkel hirdeti a honlapján a mai nyitvatartást, de a Balaton Plaza, Alba Plaza semmit nem ír. Nem dőlök kardomba, ha nincsenek nyitva, de jó lenne tudni, mert akkor nem indulok el feleslegesen. Bár azt feltételezem, hogy ha a többi bevásárlóközpontban nyitva van a H&M, akkor Veszprémben is, úgyhogy talán délután teszek egy próbát.

Köszi mindenkinek! :)

2016. ápr. 17. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!