Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdeklődék, hogy az Ázsia...

Érdeklődék, hogy az Ázsia Centerben lévő menyasszonyi ruhákat forgalmazó boltban kb. milyen ártól lehet kapni menyasszonyi ruhákat? Valaki vásárolt már ott? Milyen a ruhák minősége?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 19. 12:49
 1/1 anonim válasza:

Ha még aktuális a kérdésed:

Az van kiírva, hogy 7.0000ft-tól 40.000Ft-ig vannak a ruhák. Nekem elsőre sikerült egy 74.000Ft-os ruhát levennem a fogasról.


Mivel csak körülnézni mentünk be, így rögtön vissza is tettem, és kijöttünk az üzletből. az eladó mogorva volt, és nem tetszett neki, hogy "átlapoztuk" a ruhákat, így inkább ott is hagytuk. Első ránézésre nem minden ruha tűnt újnak, volt ami olyan fakó volt, mintha már sokszor mosták volna.... pedig papíron új ruhák.


Szerintem egy ügyes varrónő többet ér, és lehet, hogy olcsóbban meg is varrja neked álmaid ruháját.

2016. aug. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!