Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van valakinek Un Bra melltartó...

Van valakinek Un Bra melltartója? Tényleg jó? (+link)

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen melltartót szeretnék,de nem vagyok benne biztos,hogy tényleg jól tart,meg,hogy kényelmes.Van valakinek tapasztalata ezzel?Érdemes venni?

A válaszokat előre köszönöm!


2010. ápr. 6. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem jön be a link!

Amúgy boltba nem lehet felpróbálni?

2010. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


remélem itt meg tudod nézni.

Az az igazság,h sokkal olcsóbban hozzá tudnék jutni,de sajnos csak internetes rendelésen keresztül,így aztán nem tudom előre felpróbálni...de lehet,h így is megveszem,csak kiváncsi lettem volna a véleményekre,de úgy látom nem sokan láttak/viseltek ilyet.

Azért köszi.

2010. ápr. 9. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Megvetted illetve szereztél már tapasztalatot a termékről? Én is nézegettem már,meg is venném,ha nem félnék attól,hogy lecsúszik...
2011. nov. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megvettem,igen.Attól nem kell félni,hogy lecsúszik,mert nagyon jól tapad,viszont nekem nagyon megvizesedett alatta a bőröm és volt hogy ki is folyt a melltartóból ez a víz,jókora foltot hagyva a ruhán vagy ha bent maradt,akkor csap fölött kellett levenni,mert 1-2 deci víz állt benne. Szóval nekem nem jött be,nem beszélve arról,hogy még csak szép dekoltázst sem csinál,inkább csak lehúzza a mellet.
2011. nov. 13. 15:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Oké,viszont azt el tudom képzelni,hogy alkalomra (nyitott hátú ruhánál,vagy pánt nélkülinél,amiknél nem látszik a dekoltázs) nem lehet rossz... Mondjuk ez a vizesedés nem semmi!:) Köszönöm a válaszod,nagyon kedves Tőled,hogy írtál!:)
2011. nov. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!