Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek divat meg iden is...

Dominikboy92 kérdése:

Szerintetek divat meg iden is az air max? Vagy mar ciki inkabb?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 19. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ciki.Mivel tömegcipő lett,mindenkinek van szinte és rengeteg hamisítvány miatt bárki szamara elérhető
2016. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sztem nem ciki, miért lenne az....xD Ha neked az tetszik, nyugodtan vedd meg :) Nem kell senki véleményével foglalkozni...:D Nekem is Air Max van és olyat is fogok még most venni is...:DDD Nekem kifejezetten nagyon tetszik a cipő :DDD Persze eredeti van és azt is veszek ! :D
2016. ápr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Azért ciki, mert már a 15 éves cigánygyerekeken is az van, azért.
2016. ápr. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sunshinedoll ***** válasza:

#3 És? Roma gyerekek nem hordhatnak divatosnak tartott darabokat? lol


Egyébként cikinek nem ciki, csak már nem divat. Most az adidas superstar ideje megy, meg mondjuk. a nike roche run

2016. ápr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gáz, hogy mindenkin az van, ráadásul az 50 százaléka kínai replika, ami végképp lejáratta a típust. A 8. kerületi utolsó csórón is az van. Ciki...
2016. ápr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De ha már ragaszkodsz az Air Max-hez, akkor ne itthon vegyél. Nézz szét az amerikai Foot Lockeren, vagy az Eastbayen, és válassz olyat, amit itthon nem kapni. Vannak elég jó fajták, bár az ára is magasabb lesz, a szállítás, az esetleges adó, vagy vám miatt is, de ha van 50 rongyod egy eredeti Maxre, akkor még tudsz hozzá gyűjteni 20-at, abból pedig bent is van és olyan cipőd lesz, ami senkinek nincs. (Előző voltam.)
2016. ápr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez például elég komoly... (Szintén az előző voltam)


[link]

2016. ápr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A tiri-tarka airmaxre gondolsz? Az már elég rég nem divat. Mivel azt követte a letisztult színű sportcipő, de má' az se most vót, hanem bő két éve.
2016. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Divatosnak egyáltalán nem mondható, de ha ragaszkodsz hozzá akkor valami egyedibb darabot válassz és nem lesz vele semmi gond. Azt viseld amiben kényelmesen érzed magad.
2016. ápr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már évek óta ciki.
2016. ápr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!