Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alacsony nőnek (160cm) jóláll...

Alacsony nőnek (160cm) jóláll a hosszú estélyi ruha, és ha igen, milyen fazonú? Divat egyáltalán most a hosszú?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 22. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem igazan all jol szerintem.Az estelyiruhak velemenyem szerint a magas lanyoknak allnak jol, de ha te jol erzed magad benne akkor vedd fel nyugodtan!
2016. ápr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez sose divat kérdése. Elég kevés alkalom van ahova hosszú estélyi való, azokra az alkalmakra viszont kötelező. Általánosságban a rövidebb jobb, fazon testalkattól függ.
2016. ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően a hosszú ruha, szoknya az alacsonyaknak nem áll jól. Ha muszáj ilyet felvenned, akkor ez van, vannak olyan bálok, ahol a nagyestélyi a kötelező, ha megengedett a rövidebb, akkor az neked jobban fog állni, mondjuk egy kicsit térd fölé érő fazon.
2016. ápr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
divatnak divat, de szerintem 160 centivel nem nagyon kéne erőltetni..
2016. ápr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Magamtól én is nemleges választ írnék, de ayukám is 160 cm körül van, pont ma mentek bálba apukámmal, és váltig állítom, hogy remekül állt neki így is, csupán pár centis magassarok megtoldásával (max.3-4 cm-s).
2016. ápr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Annyit tennék még hozzá, hogy 53-54 kg körül vagyok, a kis 160 centimet pegig megdobnám egy kb 10 centis sarokkal...
2016. ápr. 23. 19:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem megfelelő. /Utolsó vagyok/
2016. ápr. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Nevetséges hosszu ruhahoz egy 160 centisnek a 10 cmes sarok..ezt gondold át...pont azt hangsulyozod ki hogy nem eleg hosszu a labad...
2016. máj. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!