Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni Magyarországon?

Bojtos Gergő kérdése:

Hol lehet kapni Magyarországon?

Figyelt kérdés
NIKE KOTH ULTRA LOW KNIT JACQUARD nevű cipőt szeretnék vásárolni pirosban de nem találok magyarországon csak feketében :( Valaki aki tud valamit köszönöm!

2016. ápr. 23. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Húúú ez nagyon jól néz ki !!! :DDD Háát sztem elégedj meg a feketével, ha már nem találsz sehol pirosat...:D
2016. ápr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért ragaszkodsz Kutyaországhoz? Itt semmit nem kapsz meg, hacsak nem brutál tömegcikkről van szó...


Tessék:


[link]


Simán megjön, trackingelt csomag legyen ez a lényeg, számlát ugyanúgy kapsz, garancia ugyanúgy él. Nyilván kicsit macerásabb, de ha pont olyat szeretnél ami itthon nincs, azért áldozatot kell hozni.


Én ezt rendeltem az Amerikai Foot Locker-ből.


[link]


Tudod mennyi esélyem lett volna, itthon beszerezni? Nulla. Senki sem rendeli, mondván, hogy drága. Az is, de nem drágább, mint a Retro Jordan-ek, szóval nem is értem...

Mindegy, mert örülök. Ez, tuti nem jön majd szembe velem 2000 példányban az utcán.


Szerintem rendeld meg, ha nagyon szeretnéd azt a cipőt. 30-ból meg is úszod és lehet, hogy sokat mondtam.

2016. máj. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!