Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SOS! Alkalmi ruha választásban...

SOS! Alkalmi ruha választásban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

185cm vagyok, 90kg. A lábaim viszonylag "vékonyak"' a melleim nem nagyok, viszont pocakos vagyok, hasam nagy inkább. Augusztusban apumnak céges bulija lesz. Délutántól-estig. Olyan alkalmi ruha kellene, ami a mellemet kicsit nagyítaná, a hasamat lenyomná vagy nem nagyon adná ki. Térd fölé érő ruhára gondoltam. :)

A segítséget előre is köszönöm. <3



2016. ápr. 24. 14:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ahogy jobban belegondolok, a fűző lehet tényleg nem jó ötlet. Az a baj, hogy legfőképp a hasam alja nagy. Szóval a púp alatti rész + oldalt az a "kapaszkodó"
2016. ápr. 24. 15:13
 12/12 anonim ***** válasza:

Angolul "love handle"-nek hívják:) Bocsi, csak nekem ez a szó nagyon tetszik:)

Egy mell alatt vágott ruha nem tapad rá a hasadra, nem emeli ki, de szerintem valamilyen A vonalú ruhát is próbálj, mint amilyen például az utolsó válaszban van. Csinosak, elegánsak, nőiesek és választék is van belőlük, legalábbis én sokat szoktam látni a boltokban. Nekem jobban tetszenek mint a mell alatt vágottak, de persze, ezt neked kell eldöntened. Esetleg lehet kapni különböző alakformáló fehérneműket, bodykat, amit fel tudnál venni a ruha alá és az picit "összekapná" az alakod. Mondjuk nem tudom, hol lehet ilyesmit kapni, fehérnemű boltokban biztosan van, pl. Triumph, de ott biztos nem túl olcsó...

2016. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!