Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiaknak lehet leggingset...

Férfiaknak lehet leggingset hordani?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 25. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de nem mindegy milyen, hogy hordod, mondjuk sok embert taszít, de ha valakinek bejön egy jó darab, akkor hordhatja, nincs megtiltva, amúgy lehet divat férfiaknak is, ha már a skinny az.

[link]

2016. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Lehet bárkinek bármit, csak épp hülyén néz ki.
2016. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%

Lehetni lehet, kérdés, hogy érdemes-e.

Iszonyú ronda. Pláne, ha valakinek (99%) nem tökéletesek a lábai.

Szoknya mikor jön divatba a fiúkon? És lehetőleg a mini.

2016. ápr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%

Hogyne, meg szoknyát is...

Na de komolyan, amúgy igen, csak valószínűleg melegnek fognak titulálni.

2016. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak a nagyon buta emberek gondolják melegnek aki leggings félét hord. Én tudom milyen emberek nézik az ilyent annak vagy engem. Aki ostoba, buta, iq nyomi.

Persze nem mondom, hogy azok akik a prideon szoktak felvonulni olyan valóban meleg vagy transzexuális kinézetűről alapból látszik, hogy nem hetero, de aki hetero az nem fog bzisan kinézni, mert kb olyan, mint ha futó naciban lenne.

2016. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%
Kedves utolsó...ha mondjuk futni veszi fel, akkor az még oké is, mert kényelmes meg minden, de azért...elég sokat mutat az ilyen nadrág és teljesen "egyenes" hajlamú férfinak szerintem nem ez a célja...
2016. ápr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Manapsàg a szűk nadràgok divatok , én pl latexeset hordok az nem sima leggings,gyūrődik is, szóval nem béna,inkābb vagàny.
2016. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!