Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ruha adok-veszek oldalak...

Ruha adok-veszek oldalak interneten?

Figyelt kérdés

Tudtok esetleg ilyen oldalakat lányoknak?

Nem facebook csoportokra gondolok és nem is a jófogásra, hanem valami átlátható konkrétan ruhákra vonatkozó oldalakat, én a googleban nem találok!!


Lenne sok sosem használt alkalmi ruhám amiktől szívesen megválnék


Köszönöm a válaszokat!



2016. ápr. 26. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Pedig a facebook-os oldalak a legjobbak. Egy nap alatt eladok bármit.. Én választok helyszínt, összefutunk, próbál, megveszi. boldogság.

Közvetlenebb fészen, mintsem jofogas stb, én onnan nem vennék, meg se kérdezném, ha tetszene se...

2016. ápr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
gardrobcsere.hu
2016. ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a gardrobcserére:)
2016. ápr. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


A fb-kal az a bajom, hogy bár nem olyan kicsi a város mégis nagyon sok az ismerős és nem szeretném ha minden barátnőm, tanárom, rokonom... látná hogy milyen ruhákat adok el :/

2016. ápr. 27. 13:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így voltam, de ha facebookon zárt csoportokban hirdeted, akkor ott nem látják az ismerőseid, csak azok, akik bent vannak a csoportban.
2016. ápr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
és milyen facebook oldalakat tudtok, ami működik is? én csak a boltkórt tudom, ami nagy, a többin nem látok semmi mozgást. csináltam egy ruhás profilt, hogy ne lássák az ismerősök, hogy eladom a filléres cuccokat (mert többen is benne vannak ezekben a csoportokban), de blokkolt az admin, föl se vett a csoportba.
2017. jún. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!