Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 8-adikos ballagasra nem gaz...

8-adikos ballagasra nem gaz felvenni térd feletti szoknyat? Vagy vegyek egy hoszabbat?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 27. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
nem, én is abban voltam :D
2016. ápr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is nyugodtan felveheted.

Persze azért a térd fölött érő szoknyák között is vannak fokozatok. Ha a fél feneked kilóg belőle, nyilván ne vedd fel. De gondolom érzed ezeket a fokozatokat, hogy milyen rövid szoknyában már nem mész el.

2016. ápr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Térd fölött végződőt szinte bármilyen eseményre fel lehet venni. Csak olyan helyekre nem, ahol hosszú estélyi ruhát kíván dresszkód, de a ballagás nem ilyen. Évnyitón/évzárón látok lányokat olyan rövid szoknyában, hogy én érzem mgm kellemetlenül, hogy véletlenül kicsit más irányból nézek oda, és többet látok, mint kellene. Leülni meg még kevésbé lehet benne, de ezek a rendezvények inkább állósak... De a térd fölött érő messze nem ilyen.
2016. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!