Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik szoknya lenne jobb...

Melyik szoknya lenne jobb évzáróra, ballagásra? Kitűrve vagy betűrve jobb a matrózblúz?

Figyelt kérdés

nem a mi osztályunk ballag, csak be kell mennünk, amikor a 12. évfolyam ballag és ki kell öltözni


mielőtt valaki beszólna, hogy "majd a válaszok alapján fogod felvenni, akármit is irnak??" vagy hasonlót irna, NEM a itteni véleményeket fogom számolgatni, és ugy öltözni, csak kiváncsi vagyok.


1. szoknya, matrózblúz kitűrve


[link]


[link]



1. szoknya, matrózblúz betűrve


[link]


[link]


2. szoknya, matrózblúz betűrve


[link]


[link]



2016. ápr. 28. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Igazából mindegy, jó alakod van, bármi jól áll. Talán a második egy árnyalattal jobb, és betűrve. Viszont ezt a blúzt így nem venném fel, teljesen átlátszó.
2016. ápr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csini vagy :) 2. és betűrve. Az első szoknya szerintem egy ballagáshoz nagyon rövid.
2016. ápr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia, nekünk is ugyanilyen felsőnk van ünneplőnek (nem járunk mi egy suliba? :D)

Egyébként én úgy hirdom, h mindenképp betűrve, és a szoknya meg igazából mind1, mind jól néz ki :)

2016. ápr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. Ez az 1 dolog, amit nem szeretek benne, hogy átlátszó 😁

Viszont ha meg felveszek ala egy toppot (nyári,spagettipantos), akkor meg hülyébben nez ki :D

Es ha hideg van (bar most valoszinuleg nem lesz :D ), akkor zakót is szoktam meg felvenni ra, amivel kicsit jobb



3. Nelyik városba jársz suliba? :D

2016. ápr. 28. 22:57
 5/10 anonim ***** válasza:
2. betűrve
2016. ápr. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 csingilingg84 ***** válasza:
2. szoknya betűrve :D
2016. ápr. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3-mas sok helyen kötelező a matrózblúz...

amúgy meg szerintem betűrve jobb

2016. ápr. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
2-es és betűrve. A matrózblúz ha kint van szerintem nagyon borzasztóan néz ki... Én még mikor télen volt ünnepség még a nadrágba is betűrtem.
2016. ápr. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bármit veszel fel a matrózblúzhoz, legyen az nadrág, szoknya, bármi, mindig be kell tűrni. Nem bírom elviselni, ha valakin kint látom. Én is mindig betűröm.
2016. máj. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :))
2016. máj. 2. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!