Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti felvennétek bokacsizmát...

Ti felvennétek bokacsizmát ilyen időben?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 30. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem Tudom te hol laksz, de én itt Bécsben ma egy magassarkú szandált veszek fel, kellemes az idő, bokcsizma túl meleg lenne. :)
2016. ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szerintem én szandálban még megfagynék, elég fázós vagyok sajnos, még így 18-20 fokban is.


Köszi a választ! :)

2016. ápr. 30. 13:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Én Budapest mellett egy nyitott szandalban mentem ma vásárolni plusz rovidujjas póló és leggings. Majd megsultem. Bánom hogy nem nyári ruhát vettem fel (természetesen harisnya nelkul).
2016. ápr. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De hogy érdemben válaszoljak hanyagold a bokacsizmat mindenképpen. Azért van cipő a csizma és a szandál közt te is biztos találsz valamit.
2016. ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Simán, van, aki a téli csizmáját is előveszi! Ha egyszer hideg van pl. reggel csak 4 fok volt.
2016. ápr. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom most milyen idő van nálad, tegnap én azt vettem fel mert elég hideg volt + esett az eső is
2016. ápr. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

pesten zárt cipőben melegem volt, szóval bokacsizmát eszembe se jutott volna felvenni. számomra egyébként is vicces kissé, amikor melegben a csizmát erőltetik.

tegnap meg tegnapelőtt láttam pár embert hosszúszárú csizmában is. az is furcsa volt kissé nekem, mert azért annyira nem volt hideg, de még mindig több értelme volt, mint most a 20 fokban.

2016. ápr. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2016. ápr. 30. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!