Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri Red Rooster bakancsot...

Megéri Red Rooster bakancsot venni?

Figyelt kérdés

Nemsokára új bakit kéne vennem, és nem tudom hogy vegyek Steelt, amilyen most van, vagy inkább Red Rooster mellett döntsek.

Én a Steelemet 2 és fél évig használtam mielőtt az oldala kiszakadt, de meg lett csináltatva csak éppen így lassan 4 év alatt a talpa is teljesen elvékonyodott egy részen :D Keveset használtam szóval nem tudom hogy a Red Rooster mennyivel bírná jobban. Vélemény? Váltsak és próbáljam meg a másik fajtát?

(BRUTÁLIS járásom van, minden más cipőt 2 hónap alatt taccsra vágok ennek tudatában adjatok tanácsokat:))



2016. máj. 1. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Állítólag mostanában jobban kopik a talpa mint régebben, de ettől még jófajta.
2016. máj. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megvettem a Red Roostert de mindegy, mert a bolt ahol vettem csak 3 fajtát tart és a 3. amúgy sem tetszett és az új Steelek is vackok állítólag szóval maradt ez.:D
2016. máj. 21. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!