Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Shelly's vagy Dr. Martens? Miért?

Shelly's vagy Dr. Martens? Miért?

Figyelt kérdés

10 soros acélbetétes bakancsot szeretnék "venni". (Sajnos még nincs saját keresetem, így a szüleim terhére vagyok.)

Arra lennék kíváncsi, hogy melyik éri meg jobban? Melyik a strapabíróbb? Mennyi idő alatt lehet megszokni? Iskolába alkalmas?

14/L



2016. máj. 1. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem martensem van. Eleg stapabiro cipo, barmilyen idojarasnak ki lehet szinte tenni. Az enyem fel eves sincs, szoval annyira pontos leirast nem tudok adni a helytallosagarol, viszont ha megnezed masok velemenyet, ok is azz fogjak mondani h birja a gyurodest. Nekem 1,5 het volt mire megszokta a labam, de addig olyan durvan feltorte a cipo, hogy gennyedzett konkretan a seb, es naponta tobbszor is fertotleniteni kellett. De mostmar a leheto legjobb bakancs, amit el tudnek magamnak kepzelni, kenyelmes es gyonyoru :) iskolaba is tokeletes termeszetesen, en pl mindennap abba jarok ha tehetem, viszont amit en oszinten javasolni tudok az az, hogy 10 sorosat ne most vegyel, mert nem lesz lehetosseged hordani nagyon. Nekem meg szombaton is majd bepalott benne a labam, pedig annyira nem volt meleg. Inkabb a teli, koratavaszi, oszi idoszakra ajanlom a hordasat, mert nyaron nagy valoszinuseggel csak a szekrenyben fog gubbasztani. Vagy vegyel 3 sorosat, en pl most olyat fogok majd venni :)
2016. máj. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy Martensem, ami 12 éves, hordható még mindig! Szóval szerintem strapabíró! Én eleinte csak ragtapaszokkal a lábamon vettem fel, kb. 2 hétig. Így nem tört. Egy baja van, hogy nagyon csúszós a talpa. Én emiatt pl. nem szerettem hétköznapokon az iskolába felvenni, mert ott a kőburkolaton volt, hogy elcsúsztam benne. Téli időben is ez a problémám volt vele, hóban előfordult, hogy elakadtam hegyre menet, mint a busz, segítség kellett :D
2016. máj. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem Martens van, ettől független mindkettő alkalmas iskolába.
2016. máj. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem Red Roosterem van, és az is jól bírja. 13/l
2016. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindkettő strapabíró és megéri. Döntsd el melyik kinézete tetszik jobban, mert azért másabbak.

Nem tudom manapság hogy van amúgy, mert én már 28 éves vén csont vagyok, de én is ennyi idősen kezdtem bakancsot hordani, mint te és akkoriban a martens bakancs inkább divatosabbnak számított, vagy kicsit ilyen hippisebb stílushoz állt közelebb, a többi, köztük a shelly's is, pedig kifejezetten punk, metal, rock stb. elköteleződés kifejezésére szolgált felénk.

2016. máj. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Steelem volt eddig, de Martens bakancsot szeretnék venni a jövő hónapban.
2016. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ma vettem egy 1940-es Martenst, eddig nagyon tetszik. :)

Ez a negyedik bakancsom.

Első Red Rooster volt, azt szerettem/szeretem nagyon, csak lerúgtam a bőrt az orrán sajnos.

A második egy új gyártású Shelly's volt. Nagyon nem szerettem ezért eladtam.

Harmadik egy Invader bakancs volt, egy éven keresztül hordtam minden nap...futkároztam benne és edzettem is, nagyon strapabíró, csak nem ápoltam normálisan és megtöredezett az acél mentén a bőr

Negyedik meg ugye a Martens.


Én nyaranta mindig dolgozok és abból vettem őket (Oké, a mostani Martenset elfeleztük anyummal.)...most is megyek majd, csak már több pénzért. :)


Hát, 1 hét alatt megszokod.

Alkalmas, csak gyakorold a fűzését.


16/F

2016. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!