Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti hordtok magassarkút...

Lányok, ti hordtok magassarkút hétköznapokra? Milyen gyakran? Melyik a legmagasabb?

Figyelt kérdés
Nem tudom, túlzás lenne-e, ha én is vennék fel néha... (Ja, és lány vagyok :D :D)

2016. máj. 2. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Kb minden nap abban járok. 4-10 cm közöttiek vannak, nem tűsarkú, hanem a kényelmes fajták.
2016. máj. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

Minden nap platformos lábbeliket hordok,mert picike vagyok!

Kedvencem egy fekete bőr combcsizma

2016. máj. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14centi a sarka
2016. máj. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Igen, hétköznapokon is hordok, elég gyakran, 6-12cm. Egyáltalán nem túlzás, de fontos, hogy olyan magasságú legyen amiben tudsz járni, nem botladozol.
2016. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Na vegre itt csak NOK vannak a valaszirok kozott es nem igenytelenek...
2016. máj. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem annyira rohangálós a napom, és szép az idő, fel szoktam venni platformos, magasabb sarkúkat.
2016. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, általában ilyesmi cipőkben járok hétköznapokon:

[link]

[link]


Platformot soha, nekem alapból nem tetszik, és nem is számít elegánsnak. Ahogy a képeken látjátok, a max. sarokmagasság nálam 7-8 centi. Annál magasabbat csak különleges alkalmakra, ha nem kell túl sokat gyalogolni. :)


Persze, kedves kérdező, az életkorodtól is függ, hogy neked mi lenne túlzás. Kisebb, 5 centis sarkúakban én 16 éves kortól kezdtem rendszeresen járni, előtte csak ünnepekre vettem fel. A magasabbak pedig egyetemre vagy munkahelyre illenek, de középiskolába, hétköznapra nem igazán...


23/L

2016. máj. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Igen. A legmagasabb 14cmes (platformos), de van 10cmes tusarkum is. Persze vannak szolidabbak is, de azokat nem talalom - en legalabbis - elegge noiesnek.

Attol fugg hova megyek es mennyit kell gyalogolni/allni benne. Amugy altalaban magassarku van rajtam vagy topanka:)

Pl amiket a hetes valaszolo linkelt azokat sose vennem fel, mert nem tetszenek (pedig divatosak).

2016. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#5 miért, aki azt írja, hogy nem hord magassarkút az már nem nő?:D

Én is hordok, de csak 4 cm körül, mert kényelmetlen egy idő után, és nem is túl egészséges állandóan.

2016. máj. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!