Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik ez a nöi ruha?

Tetszik ez a nöi ruha?

Figyelt kérdés
[link]

2016. máj. 6. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Ha egy útcéli qrvás munkaruhának képzeled akkor elmegy. Ha nem ez a munkád akkor inkább ne viseld. Baromira közönséges.
2016. máj. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
K_rva és rendőr szerepjátékhoz tökéletes. Ha utcára viseled ne lepődj meg, ha valaki megkérdezi a tarifát.
2016. máj. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
71%
hát nem
2016. máj. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

El.tudom képzelni bizonyos helyzetekben. Szerintem nem.olyan vészes mint ahogy itt írjak.

Én nem venném fel mert nincs ilyen alakom na meg a 3 gyerekem után futkarozni nem valami praktikus de amúgy simán el tudom képzelni egy elegansabb összejövetelre is. Egy harisnyával magassarkuval némi finom kiegeszitovel teljesen jó ez a ruha.

2016. máj. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
nem, elég olcsó hatása van, bár k urvásnak kifejezetten nem k urvás, inkább csak a nő teszi azzá azzal a kiélt ribis fejével. de látszik az anyagán is, hogy pl. gagyi, kínaiban ilyet negyedennyiért kapsz.
2016. máj. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
Nem látszik túl jó minőségű darabnak. A csipke most divatos, a színe is rendben van, de ettől függetlenül elég olcsó hatást kelt, de lehet csak a modellen néz ki így.
2016. máj. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem tetszik, fura
2016. máj. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Azért sztem annyira nem k...vás, mint ahogy itt egyesek beállítják... a modellel együtt az, igen, de rajta kb. minden, ami nem gabró, így nézne ki, mert kiélt feje van, felpakolja a mellét és van rajta 6 kiló vakolat.


Amúgy én nem venném fel a ruhát, mert olcsónak tűnik az anyaf, plusz az én alkatomon nem is állna jól. Illetve ami nálam kérdés, hogy ugye van egy alsóruha a felső csipkeréteg alatt... mert ez a képekről nekem nem derült ki, csak az, hogy alul áttetsző... ha nincs hozzá vmi alsóruha vagy bélés, akkor ez felejtős, hacsak nem akarja vki a bugyiját mutogatni.

2016. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14%

Vegre nem polot, farmert, es sportcipot hivunk noi ruhanak!

Nana hogy tetszik!

Nagyon szexi es noies!

2016. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne annyira nagyon rossz, de szerintem egy ekkora kivágás már nem tartozik a viselhető kategóriába. Fényképen jól néz ki persze, de talán ha megmozdítja a karját, már buggyannak is ki az ikrek :D Én nem venném fel.
2016. máj. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!