Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ha nem hordok melltartót?...

Ciki ha nem hordok melltartót? sehova szeretem ha a bimbóim látszanak a felső alatt nagyon gáz?

Figyelt kérdés
2016. máj. 6. 22:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
49%
Én sem hordok ugyanezért.
2016. máj. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
Nő vagyok.Szerintem gáz,bár attól függ,hogy mi a célod ezzel?
2016. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

értem

hát nincs célom vele csak jobb érzés

probáld ki

2016. máj. 6. 22:49
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj,hogy nekem is kényelmesebb lenne,viszont volt egy kolléganőm aki nem viselt melltatót és hallottam ahogy a férfi kollégák a háta mögött kibeszélték és "igénytelennek"nevezték.

Igaz ez már több mint tíz éve volt azóta lehet,hogy változott a felfogás de elég mélyen érintett amit hallottam így én mindig hordok melltartót.

2016. máj. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%

Csak az számít, hogy te mit gondolsz.

Nekem negatív benyomást kelt, ha egy nő nem visel melltartót. Az egyik tanárnőm szeret melltartó nélkül mászkálni, külön élmény még vastag pulcsikon keresztül is szembetalálkozni a mellbimbójával.

2016. máj. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%
igazából én is ritkán hordok nem nagyon szeretem főleg nyáron,nem zavar ha meg néznek.
2016. máj. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem egyáltalán nem gáz. Ha formás, feszes cicid van csak azért, hogy a bimbót takargasd én is feleslegesnek és kényelmetlennek tartom.

Ha nagyobb, vagy lóg, az már más kérdés. Mert alul a hajlatban, ha összeér a bőr, beizzad, kényelmetlen, ott már jobb a melltartó véleményem szerint.

2016. máj. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
70%
hát gondolom feltűnési mániád és önbizalomhiányod van és szereted, ha a vén kéjencek csorgatják rád a nyálukat az utcán. egészségedre..
2016. máj. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
28%
Igenytelen ilyen nők nem jönnek be aki ennyire nem ad magara
2016. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
45%

Tartsd meg ezt a jó szokásod.

34F

2016. máj. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!