Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SŰRGÖS! Milyen fürdőruhát...

SŰRGÖS! Milyen fürdőruhát ajánlatok?

Figyelt kérdés

Duci lány vagyok, egyrészes fürdőruhákat hordok, azokat is utálom. Nyáron az osztállyal tengerre megyünk (ahova semmi kedvem nincs menni), kellene új fürdőruha, de nem tudom milyet vegyek. Anyu erőlteti az ilyeneket: [link]

De nekem ezek nem tetszenek és ha megmondom neki, vérig sértődik, pedig nagyon nem tetszenek azok amilet választ és nem csak daccból mondom ezt.Láttam Amazonon szép fürdőruhákat, van a méretemben is, az oldal megbizható, csak az a gond hogy 40 napos a kiszállitás, meg az hogy nem tudhatom biztosra hogy jók-e lennének rám.

A lényeg az, hogy szerintetek milyen lenne jó?


2016. máj. 7. 18:13
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:
72%

Nyilván olyat vegyél, amelyik neked tetszik és amiben jól érzed magad, remélhetőleg anyukád megérti. Az egyrészesek egyébként most divatosak, és vannak köztük nagyon szép darabok, nem csak az ilyen úszódressz fazonúak (én is idén nyárra egyrészest vettem :) ).


[link]



[link]


Esetleg megpróbálhatod az ilyen magasított derekú kétrészes ruhákat, mint ezek, most ezek is elég divatosak és nagyon nőiesek, jó helyen emelik ki a vonalakat:


[link]


[link]


[link]


De persze senki nem mondja, hogy ne vehetnél fel hagyományos kétrészest, ha az tetszik, de amiket linkeltem szerintem csinosabbak, mint egy háromszögmelltartós bugyis bikini. :)

2016. máj. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ezek szépek és jók, csak az a baj hogy én vagyok túl dagadt hozzájuk. Kétrészest nem vennék, senkit sem akarok megijeszteni a hasamon lévő hájjal, minél kevesebb bőrt akarok mutatni.
2016. máj. 7. 18:31
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Hát akkor marad az egyrészes, azok között is van csini, biztos találsz valamit, ami tetszik :)
2016. máj. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan fürdőrucit válassz, ami "eltereli" a tekinteteket a bajos helyekről. Tehát pl ha a csípőd szélesebb, vagy a hasad, akkor ne legyen ott csík, minta, mert akkor azt nézik meg rajtad először. Mivel azt írod duci vagy, gondolom a cicid is nagyobb. Ezért olyat kéne választanod, ami ezt kiemeli, tehát jó kivágott legyen és akkor azt veszik észre, nem a hasad :)

Szerezz be egy strandkendőt, strandszoknyát, ami passzol a fürdőrucihoz! Ne törölközővel takargasd magad, az nagyon ciki.

2016. máj. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd meg a magasított derekuakat nagyon jól tudnak állni plus sizeos lányokon pl: LoeyLane
2016. máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!