Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én vettem észre, hogy...

Csak én vettem észre, hogy egyre több a magas nőkre való ruha?

Figyelt kérdés

181 centi vagyok, és 65 kg, szóval elég vékony, és mindig az volt a problémám, hogy ami jó rám hosszba, az túl bő derékba és kb ötször beleférnék még. Viszont az utóbbi pár évben egyre könnyebben találok ruhákat, már egy csomó farmerom is van, ami tökéletesen passzol rám, és majdnem hosszú a szára. :D

Ti nem tapasztaltatok ilyen téren pozitív változást?


2016. máj. 7. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
De-)
2016. máj. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen,a H&M-ben is megjelentek a 34-es hosszú nadrágok. Ráadásul a derékbőségét is kényelmesen lehet hozzá választani. Nekem pl; W31 L34 a méretem
2016. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Én a ruhákkal vagyok úgy, hogy valahányszor meglátok egy szép darabot, felpróbálom és elmegy a kedvem az egésztől, mert a magam 160 centijével úgy nézek ki benne, mintha húznám magam mögött az uszályt :D
2016. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is észrevettem ezt, csak engem negatívan érint :D az összes nadrágomból vagy 10 centit fel kell hajtani és bevarrni a derekát :/
2016. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen eszrevettem. :D

Azert nem talalok normalis ruhat a meretemben. 153 cm vagyok :$.

A torpekre nem gondolnak?! :D

2016. máj. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Akkor nem én vagyok a hülye, és tényleg nőttek a méretek! Jó hogy rájöttek azért, hogy nem minden magas nő automatikusan nagydarab is. :D

Utolsó két válaszolónak, azért nem minden üzletre igaz ez a tendencia. Próbáltátok a Tally Weijl-t vagy a Stradivarius-t például? Szerintem ott továbbra is pici méretek vannak. :)

2016. máj. 7. 22:19
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
Pici lányok, menjetek kínaiba, tele van one size ruhával, szebbnél szebbek. Nekem a mellem, magasságom miatt nehéz ruhát találni, egészruhák mellben szűkek, hosszban rövidek :(
2016. máj. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
#7 ki mondta, hogy az alacsonyaknak nincs mellük? :D
2016. máj. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Dolli1993 ***** válasza:
Hú, én csak az egyberuháknál és szoknyáknál. Próbáltam párat, és nagy része térdem alá ér, így meg a 153 centimhez még jobban összenyom :'D
2016. máj. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Alacsonyaknak; 30-as lábhosszú nadrágokból is van választék
2016. máj. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!