Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezekről a márkákról mit...

Ezekről a márkákról mit gondoltok? Szerintetek jó árban vannak? Minőségről tudnátok nyilatkozni?

Figyelt kérdés

- Mango

- Zara

- Orsay

- Promod

- I Am

- Tezenis

- Calzedonia - itt lehet melltartókat kapni?

- Camaieu

- Tally Weijl - nadrágok érdekelnek, milyen minőségűek

- Bershka - és itt is inkább nacik :)

- Stradivarius

- Mohito


2016. máj. 12. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ezek közül a Zarát szeretem, meg vagyok elégedve a minőségével, bár nem a legolcsóbb kategória, egy nadrág 12-25 ezer körül mozog, 12 ha kifogsz valami akciót,én inkább komplett szetteket válogatok itt össze, minden szezonra kb egyet, és 40-50 ezer körül fizetek: blúz, felsőruházat(pulcsi, zakó) nadrág ki szokott jönni ennyiből.
2016. máj. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mangot, zarát szeretem, bár eléggé túlárazottnak tartom őket, inkább csak akciókkor vásárolok náluk.

tally nekem nagyon ócska és közönséges hatású, túl kur vás és rossz minőségű cuccokat árulnak. persze egy-egy jót ki lehet fogni, de nincs már arra energiám, hogy 1000-ból azt az 1 jót keresgéljem, szóval inkább be se megyek már. ehhez a minőséghez képest nagyon drága is.

stradivariust szeretem, jók a cuccok és nem annyira elszálltak az árak.

promod nekem túl hippis, de néha ott is vannak jó cuccok.

tezenist szeretem, bár a minőségre ott is figyelni kell, én csak melltartót meg bugyit veszek náluk, arra jók.

bershka oké, de néha elég ócska és túlárazott, de többnyire azért benézek és találok jókat.

mohitoban egyszer voltam, nem fogott meg.

camieau, orsay nekem túl uncsi és öreges, inkább anyámnak való, de nem rosszak.

calzedonia ár-érték arányban nagyon rossz szerintem, nem vásárolok ott.

i am oké

2016. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden leggingsem Calzedonias szerintem nagyon jók. Minden más már rég bolyhos de az ott vettek hibatlanok.

Melltartó a testveruzletben van (Intimissimi).


Promod nagyon bejön. Ár érték aránya jó mert jó minőségű.

2016. máj. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mango: a minőség csökkent az elmúlt pár évben, de még mindig elég jó, leárazáskor éri meg ott vásárolni szerintem.

Zara: szintén főleg csak leárazáskor vásárolok ott, mert nem túl olcsó. Viszont az ott kapható cuccok nagyon tetszenek.

Bershka: Csak felsőket vettem eddig, de azok nem bírták tovább 1 szezonnál. Borzalmas minőség, tele olyan cuccokkal, amiket 1-2 év múlva ciki lesz hordani.

Stradivarius: egy fokkal jobb minőség, mint a Bershka, de szintén sok a bóvli. Lehet kifogni azért jó darabokat néha.

Mohito: A Reserved üzletlánc kistestvére, szinte ugyanazokat a ruhákat lehet kapni mint ott, elég rossz minőségű.


Ahol még nem vettem soha semmit de jónak tűnnek a cuccok az a Promod.

2016. máj. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dolli1993 ***** válasza:

- Mango: viszonylag jó minőségű, sale idején nagyon jó árban lehet vásárolni

- Zara: viszonylag jó minőségű, a leárazott áraik nem mindig tetszenek (úgy vettem észre, hogy alig szállítják le az árakat...), némelyik holmi aranyárban van, nem tudom, mire

- Orsay: túl élénk színek jellemzik a boltot... de szépek :) Anyag nem túl jó.

- Promod: az ár visszaköszön a minőségben

- I Am: szépek a táskák és jól bírják :D de túlzás egy kisméretű táskáért 5-6 ezret elkérni, viszont ha poooont az tetszik... :D

- Tezenis: -

- Calzedonia: -

- Camaieu: picit hasonlít a Promodra, árban, stílusban... Anyagban nem, az kritikán aluli...

- Tally Weijl: -

- Bershka: túl rövidek a szoknyák, ruhák, rövidnadrágok... Méretek sem stimmelnek, nadrággal próbálkoztam párszor. + az egész bolt inkább olyan "fesztivál" hangulatú egész évben...

- Stradivarius: 50-50% jó és szar

- Mohito: nagyon ritkán térek be, eleinte tetszett a kínálat, most már nem. Olyan az egész bolt, mintha csak 170+-os túl nőies, magassarkús nők járhatnak oda...

2016. máj. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!