Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen árban mozognak a...

Milyen árban mozognak a dioptriai nélküli szemüvegek?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy milyen árfekvésűek mondjuk az Ofotért, Vision Express vagy akár bármely más optika dioptriai nélküli, azaz üres üveggel ellátott szemüveg árai.

Tapasztalatok?



2016. máj. 15. 03:35
 1/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi ez a dioptrioai fóbiám :)

*dioptria

2016. máj. 15. 05:01
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem fogsz érdemi választ kapni, mert az árat erősen meghatározza a keret!

A legtöbb szemüvegél megválaszthatod a keretet, annak felső ára pedig lehet a csillagos ég.

2016. máj. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag annyi, mint egy dioptriásé.
2016. máj. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tudomásom szerint a dioptria nélküli szemüvegeknél csak a keretet kell megvenni, az üveget nem, ráadásul a keret tartalmaz egy sima keretet. Így van?

Nyilván nem a legdrágábbra gondoltam. Sőt...

2016. máj. 15. 13:39
 5/10 anonim ***** válasza:
A dioptria nélküli lencsét is meg kell venni és becsiszolni. A keretbeneredetileg bent lévő üvegek nem viselésre vannak, arra alkalmatlanok.
2016. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehetne inkább, hogy naponta 10 órát 20 centiről nézed a mobilod és akkor legalább tényleg kelleni fog egy mínuszos szemüveg és nem kell itt görcsölni az ablaküveggel ?
2016. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os számú válaszoló!

Válaszodat természetesen negatívan értékeltem.

Nem gondolom, hogy bármiféle ráhatásod is lenne a mindennapjaimra. Mellesleg nincs telefonom!

Javaslom ne nethuszárkodj, való életben suhintgasd a megjegyzéseidet, biztosan sokan értékelik majd!

2016. máj. 15. 18:54
 8/10 anonim ***** válasza:
34%

Jól van, akkor csak költsél ilyen hülyeségekre.

Gondolom okosnak és/vagy szexisnek szeretnél benne látszani, elég baj, ha bármelyik csak szemüveggel megy.

Javaslom még megfontolásra az elem nélküli hallókészülék, meg a gumifogszabályzó beszerzését.

2016. máj. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, ilyekenre költöm. Nem tartom magam rondának, ez bizsuként szolgálna. Van annyi haszna, mint egy karkötőnek vagy akár egy nyakláncnak.

Míg más fiatal elpöfögi, elbulizza, 'tán elkajálja, addig te nekem ne tegyél megjegyzéseket!

Egyébként többszöri elolvasás után sem találom a kérdést, amire lehetett volna ilyen választ adni.

Értékelésem újfent negatív. :)

2016. máj. 15. 22:50
 10/10 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem is volt ilyen szemüvegem. Az Árkádba vettük 2000-3000 forint körüli volt az ára.
2016. júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!