Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicsi fejhez milyen típusú...

Kicsi fejhez milyen típusú napszemüveg illik?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy férfiként elég kicsi a fejem (a kerülete 55 cm), ilyen Jude Law típusú fejformám van kicsi orral és közepes méretű fülekkel. [link]

Néhány hete egy ismerősömmel együtt vettem egy ilyen napszemüveget [link]

[link]

Akkor még nekem is jónak tűnt, szerinte (és az eladó szerint) is passzol a fejformámhoz, viszont mostanában elég bénának látom magamat a tükörben és szerintem úgy nézek ki benne, mint egy tomboló óvodás a szülinapi zsúrjában. :D

Vagy csak én gondolom így? Mi a véleményetek? Ja, és van egy enyhe borostám is mellé. Ha ez szerintetek sem jó szemüveg, akkor milyen stílusút válasszak?



2016. máj. 15. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Így, hogy külön van kép a fejformáról és a napszemcsiről, nem tudom megállapítani, hogy hogy állna. De ha az ismerősöd és az eladó szerint is jól áll, akkor biztos így is van.
2016. máj. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Néha nekem is van olyan, hogy utólag hülyén érzem magam egy adott napszemüvegben, pedig amikor megvettem király volt. Szerintem kedv kérdése is, de ha egyszer jól állt, akkor mindig jól fog állni, maximum furának érzed.

Egyébként a barátom új napszemüvege zakóval és bőrkabáttal szuperül áll rajta, inggel fura. Tehát ettől is függhet :D

2016. máj. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!