Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » FONTOS! Múlthét szerdán vett...

FONTOS! Múlthét szerdán vett egy cipőt a playersroomban, kétszer volt rajtam, de szeretném a színt kicserélni, lehet még?

Figyelt kérdés
Egy adidas originals white-ot vettem, hirtelen felindulásból választottam a fehéret, de feketére cserélném még visszaveszik? Volt már valakinek ilyen?

2016. máj. 17. 00:08
 1/7 opened paradise ***** válasza:
100%

Voltál benne utcán? Ha igen és egy icipicit is látszódik a talpán,akkor nem fogják.

Kreált indokkal,találni hibát,vagy csinálni,meg nem éri meg,mert lehet,hogy csak javítanák,vagy ugyanolyanra cserélnék.

2016. máj. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, pár hónap múlva fekete lesz az a cipő
2016. máj. 17. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hacsak nem olyan a talpa meg belül is mintha original új lenne...esélyed sincs.

Ha használat látszik hogy adnák el utána újra?

2016. máj. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni, de törvényi kötelezettségük nincs rá. Dobozold be szépen, vigyed a blokkot is.
2016. máj. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha volt rajtad utcán, az látszik. Biztos vagyok benne, hogy nem cserélik ki. Meg gondolj bele, te sem örülnél ha üzletben használt cipőt kapnál a pénzedért. Hidd el, az sem fog neki örülni, aki a tiédet majd megveszi.
2016. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem reménytelen, küldj egy jó képet a talpáról meg a felsőrészről.

Dolgoztam egy darabig egy nagy cipőáruház lánc egyik üzletében, és hát volt, hogy úgy hoztak vissza már utcán is hordott cipőt, hogy az jobb állapotban volt, mint néhány gyakrabban próbált darab. Ezeket végül is mindig visszavettük.

2016. máj. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, de maradt végül a fehér, ezt is ki tudom használni :)
2016. jún. 4. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!