Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divatimádó csajok! Válaszolnát...

Divatimádó csajok! Válaszolnátok pár kérdésre?

Figyelt kérdés

1. Nektek mennyi ruhátok van? Gondolok itt kabátokra, hosszú ujjúakra, ingekre, pólókra, topokra, nadrágok,shortok,ruhák,cipők, nyári/ téli ,illetve fehérnemű?

2. Ti nem érzitek rosszul magatokat,ha egy adott hónapban nem tudtok venni magatoknak semmit?


Engem teljesen megszállt ez a divatmánia, amióta az instagram ennyire felkapott lett,és bármit veszek magamnak egyből megunom,mintha már ezer éve meglenne,és rosszul is érzem magam,ha valamelyik hónapban nem tudok beújítani valamit.

Persze nem keresek sokat,én nem is méregdrága dolgokat vásárolok,de már kikészít,mert alul öltözöttnek érzem magam.

Igaz, hogy még a szekrényem sincs tele,van kb 7 nadrágom,7 ingem, pár hosszú ujjúm, kb 10 pólóm, 2 nyári, 1 téli kabátom, de most estem át egy nagyobb fogyáson és teljes cserére van szükségem. Tehát ezekből a számokból látni,hogy anyagilag nem tehetem meg..


2016. máj. 19. 07:36
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
54%

Nincs kevés ruhám, bár jóval kevesebb van, mint amennyi régebben volt (bár most kénytelen leszek lecserélni párat, mert híztam, és néhány nadrágom már alig jön fel). Igyekszem olyan dolgokat venni, amik jól passzolnak a ruhatáram többi tagjához, így elég sok variációt elő tudok állítani a már meglévő ruháimból. Ezen kívül, mivel nem akarok borzasztó sok göncöt (de legalábbis még többet) a szobámban, úgy szoktam vásárolni mostanában, hogy ha veszek valamit, akkor a meglévő ruhákból kiselejtezek egyet, gyakorlatilag cserélem. Így tényleg meggondolom, mit veszek, és nem leszek elárasztva ruhákkal. Félévente kiválogatok pár ruhát, amit az előző 8-10 hónapban nem hordtam, és azoktól könyörtelenül megválok. Vagy nekiadom a húgomnak, barátnőknek, vagy eladom, vagy odaadom rászoruló családoknak. Így elég jól kordában lehet tartani a növekvő ruhahalmokat.

Mondjuk én nem szoktam rosszul lenni, ha nem tudok vásárolni, ami azt illeti, február óta csak egy 1200 ft-os fürdőruhát vettem az ebayről :D

Azt javaslom, hogy szépen fokozatosan cseréld le a ruhákat, legyen egy olyan farmerod, ami tökéletesen áll rajtad, és ami kényelmes, és olyan ruhákat válogass össze, amik egymással jól passzolnak, így kevesebb ruhából is változatosan tudsz majd öltözködni (tehát ne vegyél olyan sárga pólót mondjuk, amiről tudod, hogy csak egy zöld szoknyáddal fog jól kinézni).

2016. máj. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. sok

2. de

2016. máj. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

1. Rengeteg, nem tudom megszámolni, pl. egy dupla ajtós szekrény csak kabátokkal van tele.

2. Nem! Így is a legtöbb ruhámat nem is hordom, van pár kedvenc és mindig azokban vagyok. Szóval felesleges lenne. Ritkán vásárolok már, de felhalmozódtak a cuccok, mert régen minden pénteken mentem vásárolni.

2016. máj. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vannak, alapdarabok, nem igazán hordok mintákat, max egyberuhában, mert nincs kedvem azon gondolkodni, hogy összeillik-e a mintás felsőm az adott blézerrel... :D 2-3 havonta újítok be valamit, fehérneműt mindenképp, vagy olyat, amiből kéne még egy, mert nem szeretném agyonhordani a másikat. A tavaszi-nyári ruhatáram sokkal több darabból áll, mint a téli.
2016. máj. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem vagyok divatimádó, stylist vagyok.


1. Nem hiszem, hogy soknak számít.

2. Nem.


Instagram... engem a sorozatokból szállt meg a stílusmánia, Sex and the City-vel kezdődött, most PLL-nél tart. (Én öregszem, ők fiatalodnak. :D És azért stílus, mert nem vagyok divat, márkabyzi, inkább stílusbyzi.)


Nem rossz, hogy ilyen vagy, én nem nagyon látok túlöltözött embereket, a színeket meg valamiért senki nem szereti. Nekem pl. nincs egyetlen fekete ruhadarabom se.

2016. máj. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudnám összeszámolni, mert a szekrényem tele van olyan ruhákkal, amiket nem hordok, épp amiatt amit említettél: már nem érzem jól magam bennük, vagy már a vásárlás idején is bizonytalan voltam, vagy nem tudom hová felvenni stb... Van pár darab mindenből, amit imádok, ezeket agyon is hordom, és ha tehetem az "azonnali szerelemből", legyen az ruha vagy cipő, rögtön kettőt veszek. Én is állandóan valami újat akarok, de próbálok ellenállni. Van, hogy sikerül, máskor meg elszalad velem a ló.
2016. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

1. Rengeteg, fogalmam sincs, hogy pontosan menni. De egy 19 nm-es gardrób tele lett az évek során. Augusztusban elköltözöm, fogalmam sincs, hogy a cuccaimat hová pakolom, vagy hogy visszük el Pestre.

2. Ilyen hónap nincs, de még hét sem múlik el vásárlás nélkül... :)

Naponta megyek boltozni, plusz ugye itt vannak az online boltok is. Külföldre is elég gyakran megyek, ott is elcsábulok 1-1 üzletben.

2016. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%
Mennyi vásárlásmániás beteg ember...
2016. máj. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Rengeteg ruham van.. 10 nadrag, 15-20 szoknya, 10 rovidnadrag es megszamlalhatatlan ruha es bluzok, croptopok... Mindennap vasarolnek legszivesebben.
2016. máj. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!