Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehetséges, hogy a 2...

Hogy lehetséges, hogy a 2 ruha 100%-ban ugyanaz és ilyen nagy árkülönbség van?

Figyelt kérdés

Tesóm annyira isteníti ezeket a Sugarbird meg tudja a *** milyen márkákat hogy ezek milyen jók meg stb.

Nemrégiben rendelet egy ilyen vackot:

[link] "10" forintot nem adnék érte, de lényegtelen.

Mondom neki te nagyon buta vagy mert ugyanezt Ebayról meglehet venni 2000 forintért.

[link]

Kíváncsiságból megrendeltem mert ő azt mondta ez biztos valami vacak utánzat...2 hét alatt meg is jött,

és ami döbbenet,hogy ugyanaz a minőség ugyanaz az anyag egyedül a címke volt más,a Magyarországon vettben az volt írva,hogy made in hungary amin jót nevettem.

Ez még is,hogy lehetséges hogy közel 10 szeres áron eladják ugyanazt?

Mert tuti,hogy a sugarbirdest is Kínában gyártják itt meg megcímkézik vagy valami ilyesmi.



2016. máj. 20. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehetséges. A márka miatt drágább csak.
2016. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De ennél az a durva,hogy tényleg csak a címke más, nem mint sok hamisítványnál,hogy hasonlóan néz ki vagy esetleg ugyanúgy de a minőség messze elmaradt az eredetitől.

Itt ugyanaz az anyag minőség minden.

Gondolom ez a Sugarbird szerződésbe van valami Kínai céggel aki legyártja a ruhákat meg beleteszik a címkét és ennyi.

Aztán lehet,hogy az a ruhadarab még kijön ezer másik márka címkéjével, közeben meg mindegyik ugyanabban a kínai gyárban készült.

2016. máj. 20. 15:36
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
A sugarbird folyamatosan koppintja a ruhákat. Ne csodálkozz, hogy kínából be tudod szerezni a cuccaikat. [link]
2016. máj. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Én tudom. :) Láttam már egy csomó ilyet, ráadásul nem csak a ruhákkal ez a helyzet, hanem kb. mindennel.
2016. máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 opened paradise ***** válasza:
75%

A sugarbird mióta számít márkának?

Amúgy igazuk van. Ha van az a hülye,aki kifizeti,akkor nem csak az ő hibájuk.

2016. máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez döbbenet...komolyan,bocs az offért,de leesett az állam.
2016. máj. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

Hát ez döbbenet... Ezt azért nem gondoltam volna.

Tutira ugyaninnen szerzi be a Sugarbird is, mert az ebayen is a Dukai Reginával reklámozzák. Nem semmi. Hihetetlen...

Én még nem merek ebayről ruhát rendelni, nehogy rámsózzanak valami vackot, erre tessék. Nem térek magamhoz.

Jó lenne még találni ilyen eladókat az ebayen.

2016. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%

Az ebayre lopták Dukai Regina képeit... Csak szólok! A Sugarbird ruhákat itt varrják Magyarországon, kézzel.

Érdekes, nekem van több olyan Sugarbird ruhám, ami több éves, és semmi baja. Van amelyiket akkor vettem, amikor indult a márka. Csak úgy kell mosni, ahogy az a címkén fel van tüntetve! Nem nehéz... Soha nem volt bajom egyetlen Sugarbird ruhával sem. Pedig van jópár!

2016. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ez nagyon vicces :D Eddig sem ért sokat a szememben a Sugarbird és az arcai, de most már annyit sem :D
2016. máj. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Lanyok ne lepodjetek meg ennyire, mert a vilagon szinte MINDENT igy gyartanak. Kinaban a gyar megcsinal ugyanabbol a termekbol 100ezret, de minden 20ezredik darabra mas cimket tesznek es szallitjak xy megrendelo orszagba.


Tessek korulnezni az Amazonon, ott is ugyanez megy. De nemcsak ruhakkal, mindennel, meg vitaminokkal is. Pl. D vitamin amiben van cholecalciferol meg meg zselatin meg kitudja mi kell a kapszulazashoz, meg mondjuk beletetetek vmi kimondhatatlan nevu gyogynovenyt (persze micromennyisegben) es ugy adom el, hogy ez a titkos osszetevo miatt sokkal jobban felszivodik, mint a hagyomanyos D es csak tolem rendeljetek mert ez a tutti, es en berendelek 10ezer darabot es joskapista patikaja cimkevel fogom forgalmazni 10szeres aron, mint ugyanazt a D vitamint amit akarmilyen neven Kinabol fillerekert megvesztek az eBayen!


A haverom tapkiegeszitok forgalmazasaval foglalkozott es akkor dobbentem ra, hogy mi hogyan megy. A vilag masik vegerol berendelt 5ezer darabot es a sajat cegnevet nyomtak ra a dobozra, es ugyanazt a tapkieget masik ceg, mashol, mas cimkevel kicsit dragabban arulta. A gyar aki eloallitotta a termeket az ugyanaz a kinai gyar volt mindket esetben es a megrendelo altal elkuldott cimket hasznaltak. Ennyi.

2016. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!