Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet női boxert (száras...

Hol lehet női boxert (száras alsó) kapni?

Figyelt kérdés

Nem a francia bugyira gondolok, hanem aminek rendes szára van hátul is. Googleban boyshort-ra keresve lehet képet találni, akinek kell vizuális segítség.


A j.pressnek volt egy darabig de már nem árusítják, máshol meg nem találtam. Egyszert láttam a C&A-ban de fekete nem volt, nekem meg az kéne.

Tud valaki ilyesmit?


Lehetőleg ne horror áron legyen tehát 1500 fölé már ne menjen.

Köszönöm előre is.



#boxer #száras alsó
2016. máj. 20. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Intimissimi: [link]
2016. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem Tesco-bol van fekete, mivel máshol én sem láttam, csak többnyire szürkét.
2016. máj. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Nincs eleg noi alsonemu valasztek?

Minek ferfiasan oltozkodni?

2016. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Wow, köszönöm, az intimissimit megnézem majd.

Tesco? Nem gondoltam, hogy pont ott találnék, köszi a tippet, megnézem majd.


Harmadik válaszoló: az összes többi női fehérnemű kényelmetlen számomra, és ami véletlen nem kényelmetlen, annak meg erősen átlátszik a varrása egy vékonyabb nadrág alatt, ami már azért is problémás mert most jön a nyár és nem kéne vastag farmerban mászkálni.


És ami a legfontosabb: úgy öltözöm ahogy akarom és ahogy nekem tetszik.

2016. máj. 22. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Sajnalom a pasidat...

Amugy meg ha egy ferfi igy velekedik mint te, hogy azert veszek fel ezt azt mert kenyelmes meg ugy oltozkodok ahogy nekem tetszik, azt lehomarozzak...

Ne csodalkozz!

2016. máj. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
3. Te egy jó magy farok lehetsz... gratulálok! Megmyerted az életet bassad szájba magad azzal a konzervatív fasoddal
2017. nov. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!