Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért tűrik fel a nadrág...

Miért tűrik fel a nadrág szárát bokáig?

Figyelt kérdés
Én betűröm a nadrágot (nem farmer) a bakancsba, de az hogyan néz ki, hogy feltűrik a farmert sportcipővel vagy azzal a belebújós sz*rral?

2016. máj. 22. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Borzalmas, de ez is csak pár hónapig tart csak, aztán jön majd egy új "fantasztikus" divat, és azt fogja mindenki majmolni.

Remélem hamar abbahagyják, mert siralmas, mintha mindegyikre kicsi lenne a nadrág..

2016. máj. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pontosan így van, sajnos.
2016. máj. 22. 22:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem pont kapóra jött ez a divat,mert volt egy régi farmerem,amit kutyasétáltatáshoz vettem fel,viszont kicsit el volt már szakadva az alja,ezért nem hordtam.Aztán jött ez a divat,és adott egy jó ürügyet arra,hogy felhajtsam kicsit a gatya szárát,úgy,hogy pont nem látszik semmi a szakadásból,így újra fel tudtam venni és még "divatos" is voltam:D

Egyébként máshova én se mentem így soha,viszont úgy voltam vele,hogy kutyázni még elmegy:D

2016. máj. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én például azért tűröm fel, mert túl magas vagyok az össze létező női nadrághoz.:D Nincs olyan farmer, ami megfelelne az én 182cm-hez, ha meg igen az legalább 44-es, én pedig 34-est hordok. Hol van az megírva, hogy, aki magas az nagydarab is azt nem tudom. Mindenesetre ha már amúgy is bokalógatós nadrágot kell hordanom, akkor már felhajtom, mert a divatmajmolás még mindig normálisabban nézz ki, mintha csak úgy felhajtás nélkül vége lenne a nadrágomnak jóval a bokám fölött.
2016. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

"Remélem hamar abbahagyják"


Őszintén sajnálom, hogy ekkora törést okoz ez az életedben. Észre sem vettem, hogy van ilyen. Ajánlhatok könyvet, filmet, ami eltereli a figyelmedet erről a tragédiáról?

2016. máj. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7%
Utolsó, te biztosan feltűrve hordod, igaz? :)
2016. máj. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igazad van. Mindenkinek be kéne tűrni a nadrágot a bakancsba, hisz úgyis az a jó, ha egyformák vagyunk. A bebújós cipőket is égessük el!


Én csak akkor hajtom fel, ha a zoknim is a szettem része, ás azt akarom, hogy látszódjon. De őszintén, egyáltalán nem lesz se jobb, se rosszabb napom attól, ha a körülöttem lévőknek kivan a bokája.

2016. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Utolsó, te biztosan feltűrve hordod, igaz? :)"


Nem nyert hangszórót. Egyetlen nadrágom sincs, szoknyát, ruhát hordok mindig. (Írtam, is hogy még nem találkoztam a jelenséggel, nem láttam ilyet máson.) De ismerem az első fajtáját.


Ha hordanék gatyát, akkor sem tűrném fel. De hogy más hogyan hordja, olyan szinten nem érdekel, hogy nincs rá szó. Okoz nekem ezzel valamilyen kárt? Nem. Innentől hidegen hagy.

2016. máj. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én évek óta így hordom, még mielőtt divat lett volna, ha nagyon meleg van, de még nem akarok rövidnadrágot felvenni. Szellőzik a lábam, és komfort érzetet ad.
2016. máj. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!