Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Túlságosan kivágott...

Csajok! Túlságosan kivágott topp alá (ami elől és hónaljban is kivágott) sportmelltartót venni nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Van ilyen rövid csőtoppom, amit ezekhez szoktak hordani, de nem szeretem mert folyamatosan csúszkál. A sportmelltartó alá mindenképp melltartót vennék, mert hiába vettem jó méretet belőle, teljesen lelapít :\.

Szóval szerintetek nagyon ciki felvenni sportmelltartót egy topp alá?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2016. máj. 23. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne ciki,de hogy még az alá rendes melltartót is vegyél...
2016. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, gondolom azért mondod a melltartót mert hogy biztos kényelmetlen. Jogos, mert elég logikátlan, de nekem nem kényelmetlen :).
2016. máj. 23. 18:01
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
A sportmelltartó, a hónod alatt pont ugyanúgy néz ki mint a csőtop, szóval nem ciki, a melltartó pedig ha nem üt át a sportmelltartón és ha nem látszik szintén nem ciki, csak meleged lesz benne.
2016. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy a topp amire gondoltam pont ilyen keskeny középen, szóval kilátszik a pánt, de eddig is így hordtam. Pántnélküli melltartót meg még nem sikerült találnom ami jó lett volna rám. :( De rajta vagyok az ügyön :D
2016. máj. 23. 18:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé "öszvér" megoldás, a leírtak alapján nem tudom elképzelni hogy valami jó sülne ki belőle.
2016. máj. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kilátszik a felső alól ami alatta van, akkor nem túl jó ötlet. Az ilyen kivágott toppok pont arra vannak kitalálva, hogy ezekkel a pánt nélküli rövid csötoppokkal hordjuk, szerintem inkább vegyél egy újat ami szorosabb és nem csúszál.
2016. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!