Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti vennétek napszemüveget...

Ti vennétek napszemüveget ilyen drágán?

Figyelt kérdés
Néztem hogy a ,,minőségi'' napszemüvegek ilyen 30 ezer körül kezdődnek.. Viszont amik olcsóbbak elvileg nem védik megfelelően a szemet az UV sugaraktól.. Egy napszemüvegért megéri kiadni ennyi pénzt?

2016. máj. 25. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:

el kell menni bevizsgáltatni a szemüveget, hogy mennyire védi a szemet.

Azért nem csak 30 ezerért lehet jót kapni. Szerintem a szemüvegekre is érvényes, hogy nem kerülhet be a boltba(nem a piacra meg ilyen helyekre gondolok), hogy nincs rajta az uv meg ilyen védelem.

2016. máj. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha sokat hordod és telik rá, akkor megéri.
2016. máj. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Pont ma vettem egy Dior napszemüveget ami hááát nem volt túl olcsó,de a napszemüvegekre sosem sajnálom a pénzt.Ahogyan te is írtad fent,az olcsóbbak csak roncsolják a szemünket,a minőséget megkel fizetni. :)
2016. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A 3 ezer Ft-osok döntő többsége is rendesen szűr.

Pl [link]

2016. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 opened paradise ***** válasza:

A szárára rá kell legyen írva. Vagy ha optikusnál veszed,ott mindegyik az és ott is van 2 ezerért. Ha drágát veszel,akkor várj valamilyen kupon napra.


15 volt a max. De ott kaptam hozzá egy 15 ezret érő fesztivál bérletet:D

2016. máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem vennék, mert tuti, hogy eltörném/megkarcolnám/megkaparintaná a gyerekem, aztán meg verném a fejem a falba, hogy ennyi volt a drága szemüvegnek. Tök jó nekem az olcsó is. Egy ismerősöm bevizsgáltatta az 1290 Ft-os kisgyerek H&M-es napszemüveget optikussal. Tökéletes volt az UV védelme. Ez, hogy az olcsóbb nem jó, csak egy naaaagy nagy reklámfogás, hogy a drágát vedd meg.
2016. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megcafolom az olcsok partjat fogok allitasat, a polarizalt vedi csak jol a szemet, ami 30k-n folul van.
2016. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10 ezer alatt is van polarizált.
2016. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

UVt a 200 forintos is szűri. Ugyan olyan 400as minősítést kap mint a többi.

A márkát, a designt, az optikai minőséget kell inkább megfizetni

2016. máj. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!